NFT Çılgınlığı Devam Ediyor! Pokemon Kartları Kutu Açılış Anları NFT’ye Dönüştürüldü ve Tamamı Satıldı!

0

Youtuber Logan Paul, yirmi yıllık Pokemon kartlarının açık artırmasıyla birlikte NFT çılgınlığında farklı bir olaya daha imza atmış oldu. Bir vakitlerin tanınan oyun kartlarının kutu açılışını Youtube’da yayınlayan Paul, görüntüdeki kıymetli anları NFT’ye çevirerek satışa sundu. Ve bütün NFT’ler tükendi!

İnternet ünlüsü Paul, NFT satışlarına farklı bir boyut kazandırdı. Bilindiği üzere son vakitlerde önemli bir NFT (non fungible token) çılgınlığı var. Aslında NFT’ler mantıklı tarafından bakıldığı vakit bilhassa de pandemi sürecinde sanatkarlar için epeyce yararlı bir alan. Lakin kimi vakit bu türlü çılgınlıklara da sahne olmasıyla dikkat çekiyor.

Paul, bu kıymetli Pokemon kartlarını evvelki gün düzenlediği bir canlı yayında açık artırmaya çıkardı ve kutu açılımını gerçekleştirdi. Paul, canlı yayının değerli noktalarını yeni NFT’lere dönüştürdü. Bu değerli anlar tükendi!

Bahisle alakalı olarak kripto para topluluğunda da birçok tartışma döndü. Bir kullanıcı şu sözleri kullandı:

“NFT alanı bir balon olmamalı, lakin bunun üzere aktiviteler bu anlatıyı değiştirebilir.”

Bunun dışında NFT’lerin bilhassa sanatkarlar için uygun olduğu tabir ediliyor: “Influencer’lar her yerde para kazanıyor (sadece NFT ile değil). NFT alanının sanatkarlara büyük bir halde yardımcı olduğunu düşünüyorum. Son vakitlerde parasız kaldıklarını belirten çok sayıda sanatçı gördüm.”

Siz bu NFT çılgınlığı konusunda ne düşünüyorsunuz?

Nft,Zaman

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x