NFT Pazar Yerleri Cardano’ya (ADA) mı Geliyor? Hoskinson Açıkladı

0

Cardano (ADA) grubu, NFT pazar yerlerinin ağa gelmesi için bir kadro görüşmeler geçekleştiriyor. Cardano CEO’su Charles Hoskinson, bahisle ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, yaklaşan hard fork Alonzo için gerekli çalışmaları yaparken, projesinin de NFT’ler ve NFT pazarlarına odaklanacağını söyledi. Cardano’nun, blokzincirine geçişle ilgili bu cins birkaç pazar yeri ile görüşmeler yaptığını belirtti.

Cardano ve NFT Çılgınlığı

Non-fungible token’lar (NFT’ler) elbet bu yıl kripto para ünitesi alanındaki en sıcak trend’lerden biri. Sanatkarlar üzere başka bölümlerin temsilcilerinin eşsiz, simge haline getirilmiş içerik oluşturmasına ve çevrim içi olarak satmasına imkan sağladı. Birtakım durumlarda bu, 69 milyon dolarlık dijital sanat yapıtıyla doruğa ulaştı.

Cardano’nun kurucusu, “Alonzo için her şeyi yerine getirdikten” sonra, kendisinin ve takımının NFT’leri de araştıracağını söyledi. Ayrıyeten NFT pazar yerlerinin “çok büyük bir olay haline geldiğini” de kelamlarına ekledi.

Bu platformların birçok şu anda Ethereum blokzincirinin üstünde çalışırken, gelecekte de Cardano’ya geçme eğilimlerine sahip olacaklarına inanıyor. Sonuç olarak Hoskinson, görüşmelere başlamak için birinci on pazar yerinden birkaçıyla bağlantıya geçti:

“Bu protokolleri oluşturmak çok kolay; bunlarla ortak olmak çok kolay; yalnızca NFT’lerde, birinci 10 pazar yerinden birkaçı ile irtibata geçtik ve onları Cardano’ya aktaracak görüşmelere çoktan başladık. Zira neden olmasın? Bu kolay bir görüşme.”

Hoskinson son olarak Cardano’nun, bu pazar yerlerinin problemsiz bir formda çalışması için gerekli kapasiteyi artırmaya çalıştığını ve merkeziyetsiz borsalar da dahil olmak üzere başka protokoller için de birebirini yapma kelamı verdiğini kelamlarına ekledi.

Cardano,Nft,Pazar

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x