OKEx, O Ülkedeki Faaliyetlerine Son Veriyor

0

Bitcoin ve kripto para borsası OKEx Korea 7 Nisan’da kapanıyor.

Salı günü yayınlanan bir duyuruda borsa, müşterilerin fiat ve kripto paralarını o tarihe kadar geri çekmeleri gerektiğini söyledi. Borsa, “Hizmetin sona ermesinden sonra OKEx Korea, müşterilerin varlıklarını geri çekmemesinden kaynaklanan rastgele bir kayıptan sorumlu tutulmayacaktır” dedi.

OKEx Korea kapatma için bir neden belirtmedi, lakin bunun nedeni muhtemelen Perşembe günü Güney Kore’de yürürlüğe giren yeni bir yasa. Yasaya nazaran, Kore kripto para borsaları artık sipariş defterlerini öteki borsalarla paylaşamayacak.

Binance Korea, Nisan 2020’de piyasaya sürüldükten sonra bu yılın başlarında kapatıldı. CoinGecko’ya nazaran OKEx Kore, Ağustos 2019’da piyasaya sürüldü ve son 24 saatte yaklaşık 3,5 milyon dolarlık yetersiz bir hacme sahipti.

Rakip Huobi Korea de muhtemelen birebir şeyi yapabilir. Borsa, The Block’un sorularına şimdi karşılık vermedi. CoinGecko’ya nazaran, Huobi son 24 saatte 125 milyon dolar ile başkalarından daha yüksek hacme sahipti. Tekrar de, bu hacimler, son 24 saatte sırasıyla 7 milyar dolar ve 6 milyar dolarlık süreç hacmi yapan ana borsalar Huobi ve OKEx’e kıyasla çok küçük.

Okex

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x