OnChain Capital Kurucu Ortağı: Elon Musk, Şirket Rezervlerine Bitcoin (BTC) Ekleme Olasılığını Araştırıyor

0

Blokzinciri fon idaresi şirketi OnChain Capital’in kurucu ortağı Ran Nuener, Tesla CEO’su Elon Musk’ın kurumsal hazinelerine Bitcoin (BTC) ekleme mümkünlüğünü araştırdığını söylüyor.

CNBC’nin Crypto Traders yayınının eski sunucusu, bir tweet atarak WORLD.NOW aktifliğine katılan kimi yöneticilerin oraya milyarder Elon Musk tarafından gönderildiğini argüman etti:

“Elon Musk’ın Michael Saylor etkinliğinde, ikisi hazineden olmak üzere en az üç çalışanı olduğunu kanıtlayabilirim!”

MicroStrategy, 3 Şubat – 4 Şubat tarihleri ​​arasında WORLD.NOW aktifliğine konut sahipliği yaptı. Şirketin CEO’su Michael Saylor ve öbür Bitcoin boğaları, kurumsal yöneticilerini portföyleri için Bitcoin’i benimsemelerinin avantajlarını dinlemek üzere konferansa davet etti.

Zincir üstü analist ve trader Willy Woo, Saylor’ın Bitcoin atakları ile toplulukta fark yaratmasının akabinde, Bitcoin arzının şimdiden azaldığını ve konferansı başarılı bulduğunu söyledi:

“Görünüşe nazaran Michael Saylor, Hope.com’u kurumsal topluluğa getiriyor.

Tesirler şimdiden görülüyor. Coin’ler bir sefer daha borsalardan toplanıyor.”

Kaynak: Glassnode

Musk son vakitlerde, Bitcoin’in (BTC) bedelini olumlu istikamette etkiliyor üzere görünen bir dizi kripto para temalı tweet ile gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde, Musk’ın Twitter profiline #Bitcoin etiketi eklemesiyle birlikte, önder kripto para ünitesinin fiyatı yedi saat içinde 32.000 dolardan 38.000 dolara yükseldi.

Emsal formda, Musk’ın Dogecoin (DOGE) hakkında attığı tweet’ler ile altcoin‘in fiyatını ve süreç hacimlerini artırdığı biliniyor. Musk’ın yalnızca “Doge” yazmasıyla, yalnızca 30 dakika içinde, dakikada gerçekleşen süreç hacmi 9’dan 775’e yükseldi.

Musk’ın

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x