PAID Network (PAID) Saldırısının Ayrıntıları Ortaya Çıkıyor

0

Bir DeFi platformu olan PAID Network (PAID), geçtiğimiz gün hacker’ların saldırısına uğramıştı. Mevzuyla ilgili detaylar da gelmeye başladı.

Gerçekleşen akında, bir bilgisayar korsanı PAID Network ağına girerek, 60 milyon PAID tokenı basmayı başardı. Hacker böylece, yaklaşık 3.16 milyon dolar kıymetindeki 2 binden fazla Ethereum ile kaçmayı başardı. Yapılan atağın akabinde PAID tokenın bedeli kıymetli bir biçimde azaldı.

PAID Network’ün gerisinde yer alan takım, sorunu çözmeye  ve token sahiplerinin kayıplarını telafi etmek için çalıştıklarını açıkladı. Grup ayrıyeten, yatırımcıların şuan varlıkla ilgili bir ticaret faaliyetinde bulunmamaları gerektiğini konusunda uyardı:

“Sorunu araştırıyoruz. Likiditeyi çektik ve yeni bir akıllı kontrat oluşturuyoruz. Böylece herkesin özgün bakiyesini, ataktan evvelki haline döndüreceğiz.

Akıllı kontratları tekrar yayınlamamız gerekeceğinden, topluluğumuzu şu anda token ile süreç yapmamaya davet ediyoruz. Bu nedenle bir sonraki güncellememizi beklemenizi rica ediyoruz. Ayrıyeten mevcut likiditenizi de Uniswap’ten çekmenizi tavsiye ederiz.”

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x