Paribu, 40. İstanbul Film Festivali Tema Sponsoru Oldu

0

Türkiye’nin başkan kripto para süreç platformu Paribu, İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en esaslı memleketler arası sinema aktifliği olan İstanbul Sinema Festivali’nin 40. yaşında ‘Dünya Festivallerinden’ kategorisinin tema sponsoru olduğunu duyurdu.

Toplumsal mevzulara olan sorumluluğunu bu kere de kültür sanat alanında yerine getiren Paribu’nun ‘Dünya Festivallerinden’ kısmının tema sponsoru olduğu 40. İstanbul Sinema Şenliği, 1 Nisan’da başlıyor. Nisan ayında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek şenlik, Mayıs ve Haziran aylarında çevrimiçinin yanı sıra sinema salonları ve açık hava sinemasında düzenlenecek gösterimlerle devam edecek. 1 Nisan – 29 Haziran tarihleri ortasında, memleketler arası sinema şenliklerinde öne çıkan, birçok ödüllü sinemalardan oluşan kısım, dünya sinemasının en yeni yapıtlarını Paribu’nun sponsorluğunda seyircilerle buluşturacak.

Bu yıl Paribu’nun “Dünya Festivallerinden” kısmı tema sponsoru olarak yer aldığı İstanbul Sinema Şenliği, dünya sinemasının en çok konuşulan örneklerinden, sinemamızın yeni imallerine, milletlerarası şenliklerde prömiyer yapmış ödüllü sinemalardan klasiklere, yeni keşiflerden ortalarında efsane direktörlerden iz bırakan başyapıtların ve kült sinemalara varlıklı bir programı seyircilerle buluşturmaya devam edecek.

Sinemaseverler, Nisan ve Mayıs ayları boyunca perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günleri gösterime girecek yeni sinemaları filmonline.iksv.org taşınabilir uygulaması İKSV Sinema Online üzerinden de izleyebilecek. İzleyiciler bilet aldıkları sinemaları web sitesi ve uygulama dışında Chromecast ya da Airplay ile televizyonlarına yansıtabilecek, internet olmadan izlemek üzere uygulamaya kaydedebilecek.

“Paribu Sanata Takviye Vermeye Devam Edecek”

Paribu CEO’su Yasin Oral, “Paribu olarak, ulusal ve milletlerarası üretimleri sinemaseverlerle buluşturan İstanbul Sinema Festivali’nin bir modülü olmaktan dolayı mutluyuz. İKSV Alt Kat’a olan desteğimizle başlayan seyahatimizi İstanbul Sinema Şenliği ile devam ettiriyoruz. İKSV, çalışmalarıyla kültür sanat dünyasına büyük dayanaklar sağlıyor. İş birliğimiz kapsamında dünya sinemasının değerli sinemaları izleyiciyle buluşacak. Bunun için memnunluk duyuyoruz” dedi. Yasin Oral, Paribu’nun kültür sanata yönelik takviyelerinin süreceğini belirtti.

Paribu sponsorluğunda Nisan ayında gösterimde olacak ‘Dünya Festivallerinden’ sinemaları şunlar:

  • Son Banyo / O Último Banho / The Last Bath / David Bonneville / Portekiz, Fransa
  • Possessor / Brandon Cronenberg / Kanada
  • Susmayan Köpek / El Perro que no calla / The Dog Who Wouldn’t Be Quiet / Ana Katz / Arjantin
  • Sevgili Yoldaşlar / Dorogie Tovarishchi! / Dear Comrades! / Andrey Konchalovski / Rusya
  • İki Aşığın Vefatı / The Killing of Two Lovers / Robert Machoian / ABD
  • Düşüş / Falling / Viggo Mortensen / Kanada, İngiltere, Danimarka

İstanbul Sinema Şenliği hakkında detaylı bilgi için: sinema.iksv.org

Paribu Hakkında

2017 yılında Yasin Oral’ın öncülüğünde kullanıma açılan Paribu, kullanıcılarına süratli, kolay ve inançlı kripto para süreç hizmeti sunuyor. 2 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan platformda 7/24 kesintisiz kripto para süreci ve TL yatırma çekme süreci yapılabiliyor. Paribu, 7/24 hizmet veren Takviye Birimi’yle kripto para süreçlerini kolaylaştırıyor.

Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.

Dünya,İz,Sanat,İşlem

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x