Piyasa Dalgalanması Sürüyor: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Chiliz (CHZ) ve Ripple’da (XRP) Son Durum

0

Kripto para piyasasında dalgalı görünüm sürüyor. Fed açıklamasıyla birlikte, Bitcoin tekrar tarafını üste kırarken, bugün bir ölçü gerileme yaşadı. Önde gelen altcoin’lerden biri olan Cardano (ADA) ise Coinbase haberinin akabinde başlattığı yükselişi sürdürdü ve büyük bir sıçrayış ile 1.47 dolara kadar yükseldi.

Bitcoin (BTC) 58.000 Doların Üzerinde

Önder kripto para ünitesi Bitcoin, Fed lideri Powell’ın açıklamalarının akabinde rahat bir nefes aldı ve 54.000 dolar düzeyinden sert bir atılım ile 59.000 dolara kadar yükseldi. Akabinde bir ölçü düşüş yaşayan Bitcoin (BTC) yayın saati itibariyle 58.300 dolardan süreç görüyor.

Son 24 saatte %5.1 oranında yükselen, son 7 gündeki yükselişini ise %3.9’a kadar geri çekti.

Ethereum (ETH) 1.800 Dolardaki Kıymetli Direnci Kırdı

Başkan altcoin Ethereum, dün akşam saatlerinde Bitcoin’e misal formda sert bir sıçrama ile kıymetli direnç düzeyi olarak kabul edilen 1.800 dolar düzeyini aştı. Akabinde bir ölçü gerileme kaydeden Ethereum, 1.800 doların altına düştü.

Ethereum, yayın saati itibariyle 1.810 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Cardano (ADA) Coinbase Haberiyle 1.48 Dolara Kadar Yükseldi

Cardano Salı günü Coinbase Pro’nun Cardano’yu (ADA) listeleyeceğini duyurmasıyla birlikte yükselişe geçti. Haftalık kapanışı 1 doların altında yapan ADA, 1 dolar düzeyinde çaba verirken, Coinbase haberinin akabinde büyük bir yükseliş ivme kazandı ve evvel 1.24 dolara akabinde ise 1.47 dolara kadar yükseldi.

Son 24 saatte %15 oranında bedel kazanan ADA, son 7 günde ise %26 oranında yükseliş yaşadı. ADA, yayın saati itibariyle 1.44 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Ripple (XRP) 0.48 Dolar Düzeyinde

Ripple (XRP), SEC davasına karşın kıymetli bir takviye düzeyi olarak nitelenen 0.44 dolar düzeyinin üzerinde yer alıyor. Analistler, XRP’nin yeni bir yükseliş başlatabilmesi için 0.48 düzeyini işaret ediyor.

Son 24 saatte %3 oranında bedel kazanan XRP, yayın saati itibariyle 0.48 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Chiliz (CHZ) Yeni Bir Yükseliş Başlattı

Son vakitlerin en çok konuşulan altcoin’lerinden biri olan Chiliz (CHZ) 0.61 dolar düzeyinden yeni bir yükseliş başlattı. Devasa bir performans ile son 7 günde %165, son 14 günde %668 ve son 30 günde %1827 oranında bedel kazanan CHZ, kripto para topluluğunda büyük bir heyecana neden oldu.

Son 24 saate %11 oranında bedel kazanan Chiliz (CHZ), yayın saati itibariyle 0.65 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Dolar,Oranında,Ardından,Dolara

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x