Piyasadaki Hareketliliğin Ardından, Kripto Para Borsaları En Çok İndirilen Uygulamalar Arasına Girdi

0

Bitcoin (BTC) ve kripto para ünitelerine olan ilgi arttıkça daha fazla insan yatırım yapmaya yöneliyor. Bu da kripto para borsalarının ilgi görmesini sağlıyor. Buna en yeterli örnek de Bloqport tarafından sunulan bir haberde görülüyor. 

Bloqport’un sunduğu bilgiye nazaran Coinbase, Apple’ın ABD uygulama mağazasında en uygun 5 fiyatsız uygulama ortasına girdi. Bir öteki dünyaca ünlü borsa Binance ise Apple’ın İngiltere uygulama mağazasında en düzgün 5 fiyatsız uygulamaya girdi. Bloqport bu durumu “Perakende para pazara giriyor” sözleriyle yorumladı.

Türkiye’de Durum Ne?

Türkiye’de ise Apple’ın uygulama mağazasında en tanınan fiyatsız uygulamalarda 10. sırada Paribu yer alıyor. Paribu’yu 16. sıradaki Binance izliyor. Apple’ın uygulama mağazasında finans kategorisinde ise 1. sırada Paribu yer alırken, 2. sırada Binance, 6. sırada ise BtcTurk Pro bulunuyor.

Google Play’in fiyatsız uygulamalar listesindeki üst sıralarda ise rastgele bir kripto para uygulaması yer almıyor.

Uygulama,Sırada

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x