Pomp: Bitcoin (BTC) Finansal Piyasaların Zirvesine Oynuyor

0

Ünlü Bitcoin (BTC) boğası Anthony Pompliano (Pomp), Bitcoin’in finansal piyasaların doruğuna oynadığını söz etti.

Morgan Creek Digital’in kurucusu olan Pomp, Bitcoin’in tepeye oynadığını, zira yatırımcıların Bitcoin’i inançlı bir liman olarak gördüğünü söyledi. CNBC’ye konuşan Pomp, büyük ölçüde paraları yöneten şirketler için Bitcoin’in hayli mantıklı bir seçenek olduğunu söylüyor.

“Bitcoin finans piyasalarının tepe noktasıdır. On yıldır daima büyüyen bir dijital varlıktan kelam ediyoruz. Şayet bir şirketin başında oturuyorsanız ve elinizin altında büyük bir meblağ var ve onu yönetiyorsanız, Bitcoin’den daha mantıklı bir seçeneğiniz yok. Eşi görülmemiş ölçülerde para basılan şu günlerde herkes inançlı bir liman arayışı içerisinde. Bu arayış sonunda herkes Bitcoin’e yatırım yapmayı tercih ediyor.”

Bitcoin’in manipüle edildiği argümanıyla ilgili de konuşan Pomp, borsanın aslında manipüle edilmiş bir piyasanın en kıymetli örneği olduğunu öne sürüyor.

“Fedaral rezervimiz ve ayı piyasasını yasaklayan seçilmiş yetkililerimiz var. Borsadaysanız ve piyasa düzelmeye başlarda devreye girip piyasada likidite pump süreci gerçekleştiriyorlar. Bu büsbütün mecnunluk. Manipüle edilmiş piyasadan kelam edilmek istiyorsanız, borsaları konuşmamız gerekiyor.”

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x