Pompliano, Elon Musk’ın Dogecoin ile (DOGE) Olan Aşk Hikayesini Yorumladı

0

Ünlü Bitcoin (BTC) boğası Anthony Pompliano (Pomp), Elon Musk ve Dogecoin (DOGE) ortasındaki aşk kıssasını açıkladı.

Lex Fridman’ın Podcast’ine katılan Pomp, Bitcoin, NFT ve Dogecoin üzere pek çok farklı mevzudan kelam etti.

Fridman konuğuna, Elon Musk ve Dogecoin ortasındaki ilgiyi sordu. Dogecoin her ne kadar ihtilal niteliğinde bir kripto para ünitesi olmasa da, kripto para bölümünün en değerli coin’lerinden bir tanesi pozisyonunda.

Elon Musk da Dogecoin’i bu kadar tanınan yapan etmenlerin başında geliyor. Musk sıklıkla göğüs coin ile ilgili çeşitli tweet’ler atıyor.

Pomp, Elon Musk’ın mizah anlayışını ve kendine itimadını takdir ettiğini belirtti. Pomp’a nazaran ayrıyeten meme’ler, insan psikolojisini ve pazarlamayı direkt etkileyen kıymetli bir araç pozisyonunda. İşte tam da bu sebeplerle Pomp, Elon Musk’ın Dogecoin hakkında konuşmayı tercih ettiğine inanıyor. Böylece Musk, farklı kitlelerle irtibata geçme imkanı buluyor.

Manipülasyon Argümanları

Elon Musk şu sıralar manipülasyon savlarıyla sıklıkla gündeme geliyor. Musk’un SEC soruşturması altında olabileceği tabir edilse de şimdilik resmi bir suçlama meydana gelmiş değil.

Elon Musk, Ağustos 2020’den beri nizamlı olarak Dogecoin ile ilgili tweet atmayı sürdürüyor. Her keresinde da varlığın kıymetinde çok büyük fiyat artışları yaşanıyor.

Elon Musk

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x