Popüler Analist, Bitcoin’den (BTC) Daha İyi Performans Göstereceğini Düşündüğü 7 Altcoin Açıkladı

0

Tanınmış bir kripto para analisti, Bitcoin’den daha düzgün performans göstermeye hazır göründüğünü söylediği bir dizi altcoin açıklıyor.

Cantering Clark olarak bilinen anonim bir analist, yayınladığı YouTube görüntüsünde, NFT oluşturma ve alım satımı için bir DeFi ekosistemi olan Shroom.Finance’ın (SHROOM) bunlardan biri olabileceğini söylüyor.

CoinGecko datalarına nazaran, piyasa pahasına nazaran 483. sırada yer alan SHROOM, yayın saati itibariyle 0.70 dolar civarında süreç görüyor. Son 30 günde yaklaşık %480 ve son 24 saatte ise %20.8 arttı.

Cantering Clark canlı yayın gerçekleştirdiği sırada altcoin 0.60 dolara yakın süreç görüyordu. Tekrar de analist, daha fazla yükseleceğini düşünüyor:

“Bu, olağanda tüm trade mesleğimde sahip olduğumdan farklı bir bakış açısı. Bunu bir kumar olarak görüyorum. Kıymetli bir ölçü para ile girdim. Kısa vadeli olarak izlemeyeceğim, pek mantıklı değil. 1 doların üzerine çıkacağını düşünüyorum. En azından.”

Analist ayrıyeten Ethereum (ETH), Polkadot (DOT), Aave (AAVE), Uniswap (UNI), Avalanche (AVAX) ve Solana’nın (SOL) yüzde olarak Bitcoin’den daha yeterli performans göstereceğine inanıyor. Lakin tekrar BTC’ye kıyasla bu varlıklara yatırım yapmakta daha fazla risk bulunduğuna dikkat çekiyor.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x