Popüler Analist Kazanç Katlama Potansiyeline Sahip Olduğunu Söylediği 7 Altcoin Projesini Açıklıyor

0

Kripto para trader’ı ve fenomeni Elliot Wainman, 1.000 kat çıkar sağlama potansiyeline sahip olduğuna inandığı bir küme altcoin projesini açıklıyor.

Bir Daily Hodl haberine nazaran Wainman, 218.000 YouTube abonesine, toplam kilitli kıymette (TVL) 28.6 milyardan 100 milyar dolar düzeyine ulaşacağına inandığı için DeFi dalını güzel bir yükselişin beklediğine inanıyor.

Analist, merkeziyetsiz stablecoin borsası Snowswap (SNOW), likidite aracı Unistake, merkeziyetsiz borsa PancakeSwap (SWAP) ve yield farming protokolü Bao Finance’ın (BAO) da dahil olduğu küçük hacimli DeFi varlıklarının TVL’deki büyümeden nasibini alacağını düşünüyor.

Wainman’ın radarındaki bir diğer altcoin, akıllı kontrat yanlışı, kripto para borsası atakları, stablecoin çökmeleri ve daha fazlasına karşı sigorta sunan bir protokol olan Bridge Mutual (BMI).

Polkadot (DOT) üzerine konseyi bir oracle ve iddia piyasaları protokolü olan OptionRoom (ROOM) da Wainman’ın listesinde yer alan bir öteki altcoin.

“Oracle var, iddia piyasası var, Polkadot var, hepsi bir arada… Tüm bunlar çok küçük bir piyasa bedeli ile ortaya çıkıyor… Büsbütün seyreltilmiş piyasa kıymetlerinin bu 5 milyon dolar ile başladığını görebilirsiniz. Bu sirkülasyondaki piyasa pahası değil. Bu onların tüm token’larının tüm değeri…

Problem şu ki, bir küme büyük projenin birleştirmediği bir dizi özelliğe sahip olmaları ve küçük, çok küçük bir piyasa bedelinde piyasaya sürülmeleri.”

Ethereum’a gelince, Wainman, önde gelen akıllı kontrat platformunun umut vermeye devam ederken, tüm vakitlerin en yüksek düzeyine çıktıktan sonra bile daha fazla yükseliş potansiyeline sahip olduğunu söylüyor:

“Ethereum, NFT’ler (non-fungible tokens), DeFi (merkeziyetsiz finans) ve olup biten başka her şeye karşın, bundan daha fazla kıymetinin altında süreç gören diğer bir varlık olduğunu tez etmek sıkıntı, bilhassa de nasıl biraz daha ölçeklendirebileceklerini anladıklarında… Bana nazaran ETH, çok lakin çok kolay kazanılmış bir para ve tüm altcoin’lerin öncüsü.”

Tüm

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x