Popüler Analist, Son Bitcoin (BTC) Düşüşü Hakkında Konuştu

0

Kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden analist ve fenomen Michael van de Poppe son Bitcoin (BTC) düşüşü hakkında konuştu.

Önder kripto para ünitesi Bitcoin, bugün 60.000 dolar denemesinin başarısız olmasının akabinde, %5 oranında düşüş yaşadı. 56.000 dolara kadar gerileyen Bitcoin, daha sonra bir ölçü toparlanma yaşayarak 57.000 dolar düzeyini geri almayı başardı. Bitcoin ile birlikte birçok önde gelen altcoin’de de kayda bedel düşüşler yaşandı.

Önde gelen analist, bu düşüş ile birlikte piyasada yaşanan panik hakkında konuştu. Birtakım insanların yaşanan düşüşler karşısında dehşete kapıldığı söyleyen analist, düzeltmelerin sağlıklı ve organik olduğunu bir defa daha hatırlattı. Van de Poppe attığı tweet ile şunları söyledi:

“Bazı insanların bu #Bitcoin ve #altcoin düşüşünden korktuğunu görüyorum.

Evet, altcoin’ler korelasyonlar nedeniyle $BTC’den daha fazla düşüyor.

Ve düşüşler birikim yapmak için olağanüstüdür.

Düzeltmeler sağlıklı ve organik hareketlerdir.

Grafiklere odaklanmayı bırakın ve rahatlayın.

Hala boğadayız.”

Önde gelen analist, uzun vakittir Mart ayının düzeltmelere eğilimli tabiatı hakkında birtakım açıklamalarda bulunuyor. Analist ayrıyeten, Mart ayının kripto para piyasaları için ‘zayıf’ bir ay olduğunu da ekliyor.

Bitcoin (BTC) yayın saati itibariyle 57.467 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Düşüş

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x