Popüler Bitcoin (BTC) Düşmanının Oğlu Tüm Portföyünü Bitcoin’e Kaydırdı

0

Euro Pacific Capital CEO’su ve Bitcoin (BTC) düşmanı Peter Schiff, Bitcoin’e inanan oğlu Spencer hakkında açıklamalar yapmak Twitter’a girdi.

Schiff, oğlunun Bitcoin’e all-in yapması nedeniyle hayal kırıklığına uğramış üzere görünüyor ve miras kalan serveti daha fazla “dijital altın” için harcamasını önlemek gayesiyle mirasından yoksun bırakma konusunda latife yapıyor.

Portföyünün Yüzde 100’ü Artık Bitcoin

Peter Schiff, BTC’nin son vakitlerde 50.000 dolar düzeyinin altına düşmeden evvel, oğlu Spencer’ın Bitcoin’e büsbütün girdiğini, hatta gümüş paylarını sattığını ve portföyünü sadece dünyanın en büyük kripto para ünitesine dönüştürdüğünü belirtti.

Schiff, Spencer’ın beyninin yıkandığını tez etti ve genç yatırımcıların birçoklarının, büyük ölçüde Twitter kripto topluluğu tarafından desteklenen “Bitcoin propagandasına” karşı daha savunmasız olduğundan şikayet etti.

Schiff, oğlu Spencer’ın Bitcoin’lerinin hiçbirini satmayacağını belirterek, “O sonsuza ya da çöküşe hakikat HODLing yapıyor” dedi.

Schiff Miras Latifeleri Yaptı

Euro Pacific Capital CEO’su latife yollu bir halde oğlunun ismini vasiyetten çıkarması gerekebileceğini söyledi. Aksi takdirde Spencer servetiyle daha fazla Bitcoin satın alacak.

Schiff, ayrıyeten Twitter kurucusu Jack Dorsey’in kısa müddet evvel Spencer’ı takip ettiğini ve bu nedenle Spencer’ın Twitter doğrulama işaretini kendisinden daha erken alabileceğini belirtti. Lakin en azından baba, oğlundan daha fazla takipçiye sahip olarak kendini teselli ediyor.

Spencer,Oğlu

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x