Popüler Çocuk Programı Teletubbies de Kripto Para Dünyasına Dahil Oluyor

0

Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa ve Po’nun lazer gözlerini benimsemesi ve Bitcoin hakkında değişik bir ipucu bırakması, kripto para topluluğunda şaşkınlığa yol açtı.

Evvelki gün çok tanınan bir çocuk programı olan Teletubbies’in resmi Twitter hesabından #Bitcoin hashtag’li ve lazer gözlü bir paylaşım yapıldı. Paylaşımda şu sözler kullanıldı:

“Teletubbiler bizden ne saklıyor olabilir? Bu hafta BÜYÜK bir şeyle karşılaşmak için bizi izlemeye devam edin. #Bitcoin”

Bu iletiye Po ve Tinky Winky’nin lazer gözlerinin bir resmi eşlik etti. ‘BÜYÜK’ şeyin ne olduğuna dair birçok fikir ortaya atıldı: Teletubbies tokenizasyonundan, NFT’ye birçok niyet ortaya çıkarken bir kısım da bunun 1 Nisan latifesi olabileceğini söz etti. Bir öbür değişik teori de, 25 yıllık global fenomendeki karakterlerin tahminen de Dogecoin ile bağlı Shiba Inu köpeğine emsal formda bir göğüs haline gelmek için bir borsayla paydaşlık kurabileceği tezi oldu. Bu fikir, bilhassa birtakım sanayi devlerinin karşılıkları göz önüne alındığında, temelsiz sayılmaz.

Binance, Teletubbies tweet’ine kolay bir “what” sözü ile cevap verirken, Kraken “biraz daha Bitcoin satın almaya giden” Tinky Winky’nin bir meme’ini paylaşarak bir adım daha ileri gitti.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x