Popüler Kripto Para Uygulaması Hack’lendi! Kullanıcılara Ofansif Mesajlar Atıldı

0

Kripto para takip etme ve alım satım uygulaması olan Blockfolio, hacklendi. Blockfolio üzerinden kullanıcılara bildirim olarak ofansif, ırkçı ve cürüm teşkil eden aksiyonlarla ilgili çeşitli bildiriler yollandı.

FTX’e ilişkin kripto para portföyü izleme uygulaması Blockfolio, taarruza uğrayarak kullanıcılarına rahatsız edici içerikler yollamaya başladı. Blockfolio, mevzuyu araştırdığını söyledi. Firma, kullanıcı fonlarının inançta olduğunu ve trade hizmetlerinin problemsiz çalıştığını açıkladı. Blockfolio, şu sözleri kullandı:

“Bugün yayınlanan saldırgan iletiler için çok üzgünüz. Fonlar etkilenmedi. Bu durum rastgele bir trade özelliği ile etkileşime girmedi. Güvenliği ihlal edilmiş Signal ileticisine erişimi iptal ettik ve bildirileri kaldırdık. Uygulamanın izleme kısımları anlık olarak tekrar çevrimiçi. Ticaretin faal olduğu tüm Blockfolio kullanıcılarına, bu hafta kaydolan herkes üzere (en fazla 1 milyon kişi) fiyatsız 10 ABD doları kredi verildi.”

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x