Popüler Kripto Para Yatırımcısı: Ethereum (ETH) Tabanlı Bu Altcoin Sizi Milyoner Yapabilir

0

Tanınan kripto para analisti ve yatırımcısı Ben Armstrong, yatırımcıların Ethereum tabanlı bir altcoin’e yatırım yapması durumunda milyoner olabileceğini tabir etti.

En son görüntüsünde Armstrong, YouTube’daki takipçilerine merkeziyetsiz borsaları (DEX) yakından takip ettiğini söyledi.

“DEX’ler üzerine talep patladı ve toplam hacim 1,52 milyar dolara ulaştı.”

DEX’ler kullanıcılara token’ların değişimini müsaadesiz ve merkeziyetsiz bir biçimde sunuyor. Armstrong’a nazaran Injective Protocol (INJ), merkeziyetsiz finansın (DeFi) gerçek potansiyelini ortaya çıkaracak:

“Binance tarafından desteklenene Injective Protocol, zincirler ortası türev eserlerin ticaretine imkan sağlıyor. Injective Protocol, merkezi borsaların tüm özelliklerini DEX ile inançlı, süratli ve likit biçimde gerçekleşmesini sağlıyor.”

Armstrong’a nazaran Injective Protocol, DEX’lere duyulan talebin artmasından faydalanıyor. Ayrıyeten INJ, kullanıcıların kripto paraları farklı blockchain platformları üzerinden alışverişine imkan sağlıyor.

Analiste nazaran, Injective Protocol’un kripto parası INJ, platformda çoklu hedef için kullanılabilir.

“INJ token’ları stake emeliyle kullanılıp kazandırabilir. INJ token’ları yöneticilerin seçilmesi için kullanılabilir zira taleplerini onaylamaları lazım. Kullanıcıların tuttuğu INJ token sayısı arttıkça o kişinin idare üzerindeki tesiri artıyor.

Binance’in takviyesi sayesinde, platformda INJ süreci yaptığınız vakit daha az süreç fiyatı ödenmesini sağlıyor.“

Armstrong’a nazaran yeni kuşak DEX’in pahası, 14.62 dolarlık fiyatı üzerinden pahasını 6’ya katlayabilir.

“INJ’nin fiyatı nereye gidiyor? Bence Injective Protocol çok uygun getiriler sağladı. Ben token’ın fiyatının 100 dolara ulaşacağını düşünüyorum.”

Dex,Token

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x