Popüler Trader, Az Bilinen Bu Altcoin’in 2021 Yılında Patlayacağını Açıkladı

0

Kripto para trader’ı ve YouTuber Ben Armstrong, bu yıl çok bilinmeyen merkezi olmayan bir finans (DeFi) projesinin patlamasını beklediğini söylüyor.

Yeni bir görüntüde Armstrong, 548.000 YouTube abonesine yeni ortaya çıkan bölümde zati büyük iştirakler ve ilişkiler kuran az bilinen bir DeFi cevheri olan Frontier’i (FRONT) takip ettiğini söylüyor.

“Frontier, esasen herkese bağlı olan zincirden bağımsız bir DeFi toplama katmanıdır ve DeFi alanındaki tüm büyük platformları ve ekosistemleri kastediyorum. Frontier, tüm bu platformlarda kullanıcılara DeFi’nin temel kesimlerini getiriyor. Gas olmadan yapılan süreçler, yield farming, NFT edinme ve oluşturma, stake etme, yönetişim ve uygulama aktifliği için ödüllere sahip.”

Tanınan isim FRONT’un, Avalanche (AVAX), THORChain (RUNE), Solana (SOL), yearn.finance (YFI), Aave (AAVE), Algorand (ALGO), Elrond (EGLD), Binance Smart Chain, Cosmos (ATOM), Band Protocol ( BAND), Matic, Polygon, AllianceBlock (ALBT), Kava, Harmony (ONE), Celo, Stafi (FIS) ve daha fazlası ile partnerliğinin olduğunu söyledi.

Armstrong, “Spoiler: Frontier, Stafi aracılığıyla Polkadot ekosistemine girecek, yani tüm parachain’leri, tüm DOT ekosistemi tarafından kullanılacak” tabirlerini kullandı.

Armstrong ayrıyeten Frontier’in DeFi’yi 100 ülkedeki 43 milyon kullanıcısına erişilebilir kılmak için ABD merkezli kripto borsası Coinbase ile birlikte çalıştığını vurguluyor.

“Coinbase cüzdan kullanıcıları ayrıyeten tüm DeFi portföylerini takip edebilir ve akıllı DeFi bildirimleri alabilir, yearn.finance’a erişebilir, token takası ve daha fazlasını tek bir yerden alabilirler. Frontier, birkaç tıklamayla her şeyi etkinleştiren Coinbase’in sihirli değneğidir. Coinbase tarafından desteklenen tüm projeler, DeFi ağ geçidi platformu olduğu için Frontier’e bağlanacak.”

Kripto trader’ı ve analisti, Coinbase’in yanı sıra, Binance, FTX Exchange ve Coingecko da dahil olmak üzere başka büyük kripto para şirketlerinin DeFi projesini desteklediğini ekliyor:

“Şimdi, bir projeyi destekleyen üç büyük borsa, Coinbase, Binance ve FTX, onu destekleyen en büyük hedge fonlarının tümü ve her DeFi ve ölçeklendirme ekosisteminin ortak olduğunu görürsek, bu kazanacağınızı bilerek piyango biletini seçmekle neredeyse birebir şey. İştirakler ve entegrasyonların listesi muhakkak sonsuz.”

Armstrong’a nazaran, piyasa kıymeti 78 milyon dolar civarında olan Frontier, potansiyel olarak 18 kat çıkar elde edebilir ve yearn.finance’ın 1,4 milyar dolarlık kıymetini yakalayabilir.

Geçtiğimiz gün de haberini verdiğimiz üzere 17 Şubat’ta FRONT, 24 saatlik bir mühlet içinde 1.15 dolardan tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 6.71 dolara kadar %483’ün üzerinde devasa bir performans gösterdi. CoinMarketCap’e nazaran, FRONT, yazı yazılırken 3.91 dolardan süreç görüyordu.

Tüm,Dolar,Armstrong

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x