Popüler Trader, Bu 7 Oyun Token’ının Patlamaya Hazır Olduğunu Söyledi

0

Kripto para trader’ı Austin Arnold, 2021 boğa döngüsünün en uygun oyun altcoin’lerini sıraladı.

Yeni bir Altcoin Daily görüntüsünde Arnold, Decentraland‘ı (MANA) kesimin bir numaralı seçimi olarak nitelendirdi. Arnold, Decentraland’ın Decentraland ağına bir casino getirmek için ikinci ve üçüncü seçimleri Atari (ATRI) ve Decentral Games (DG) ile birlikte çalıştığını belirtti. Yeni sistemle, kullanıcılar ATRI, DG yahut DAI ile tanınan Atari oyunlarını oynayabilecek.

DG ve MANA son 30 günde %200’ün üzerinde, ATRI ise kabaca %70 arttı.

Arnold, bir oyun token’ı olmasa da, sanayi için bir araç olmasından dolayı Ethereum‘dan (ETH) da bahsetti. Analist, kripto para alanındaki kıymetli projelerin birçoklarına mesken sahipliği yapmaya devam ettiği için ETH’nin hala değerli ölçüde kıymetinin düşük olduğuna dikkat çekti:

“İster oyun yoluyla, ister non-funginle token’lar (NFT) aracılığıyla olsun, kripto para ünitesi tonlarca beşerle tanıştırılıyor ve tüm bu beşerler Ethereum’dan geçmek zorunda. “

Daily Hodl haberine nazaran Trader’ın listesindeki dördüncü kripto para ise Chain Games (CHAIN). Chain Games, kendisini oyun dünyasının Chainlink’i olarak isimlendiriyor ve yakında Fortnite, NBA 2k, FIFA ve CSGO üzere çılgınca tanınan oyunlar için de dayanak ekleyecek.

5. sırada, Arnold’un NFT’leri Minecraft’a getirmek için yakın vakitte Microsoft ile paydaşlık kurduğunu belirttiği Enjin (ENJ) var. Trader projede bullish durumda. Hali hazırda ENJ şu anda ağır bir boğa eğiliminde ve geçen yıl %3,000’in üzerinde yükseliş yaşadı.

Oyun

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x