Popüler Trader’a Göre Bu Altcoin WallStreetBets’in Yeni Gözdesi Olacak

0

Kripto para trader’ı ve Youtuber Tyler Swope, az bilinen bir altcoin’in yakında Reddit trade ve yatırım topluluğu WallStreetBets’in favorisi olacağını söyledi.

Swope, yeni bir görüntüde 178.000 abonesine, altcoin’in WallStreetBets’in dikkatini çekeceğine inandığı niteliklerini ana sınırlarıyla açıkladı:

“Finans 1.0’da olup bitenlerle benzerlikler paylaşan, Reddit’te her şeyin başladığı yeri geliştirmek de dahil olmak üzere hareketi geliştirebilecek altcoin’leri arıyoruz. Bunun ikinci katman ve çarçabuk normların devreye alınması için oluşturulmuş sentetik bir tahlil olması gerekiyor.”

Swope, Bao Finance’in tüm bu ihtiyaçları karşıladığını söylüyor: “Peki bu Bao Finance neyle ilgili? Sentetik varlıklar ve bu varlıklar için teminat olarak BAO token’ları ve likidite havuzu token’larının bir kombinasyonunu kullanmak.”

BAO Finance Nedir?

Protokolün web sitesine nazaran BAO, dengeleme, otomasyon ve seçenek manasına gelir. BAO Finance, yield farming, borç verme havuzları, seçenekler, marj ticareti, sentetik varlıklar ve çok daha fazlasını içeren mevcut merkezi olmayan finans varlıklarına özellikleri entegre etmeyi amaçlamaktadır. BAO Finance ayrıyeten, kullanıcıların sentetik varlıkların oluşturulmasına katılmalarını kolaylaştırmayı planladığını vurguluyor.

“Şu anda mevcut sentetikler protokolleri, sentetik varlığınızın oluşturulmasını teminat altına almak, risk almak ve yatırım yapmak için varlıklarınızı bir temel token’a koymanızı gerektiriyor. Bunun yerine, kullanıcıların Uniswap LP token’larını sentetik varlıklar oluşturmak için kullanmalarına müsaade veriyoruz, böylelikle onlar tekrar de temel varlıklara ve bu ticaret çiftinden alınan LP fiyatlarıyla karşılaşacaklar.”

Değerli Not

Bao Finance’in yaratıcısı, protokolü kullanmanın riskler getirdiği konusunda uyarıyor zira hala yazılım testinin birinci etabında ve kodları denetlenmemiş durumda.

Bao Finance, yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap datalarına nazaran son 24 saatte %91.55 oranında kıymet kazanarak 0.002483 dolardan süreç görüyordu. Kripto para ünitesi son 7 günde ise yaklaşık %330 oranında kıymet kazandı.

Varlıklar

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x