Popüler Trader’a Göre, Bu Küçük Altcoin Cevheri Patlama Yapabilir

0

Kripto para trader’ı ve fenomeni Ben Armstrong, Amazon Web Hizmetlerine (AWS) meydan okuma potansiyeline sahip olduğunu söylediği düşük bedelli bir altcoin’in altını çiziyor.

Yayınladığı yeni bir görüntüde Armstrong, 606.000 abonesine, ölçeklenebilirlik tahlili Cartesi’yi (CTSI) ve Ethereum tabanlı hesaplama oracle’ı Descartes’ı yakından izlediğini söylüyor:

“Descartes’ı güç hesaplamalar için bir oracle olarak düşünün. Güç hesaplamaları blokzincirinde doğrulanabilir hale getirir. Bu neden değerli? Pekala, bugün birçok proje merkeziyetsizlik düzeyinden ödün veriyor zira blokzincirler üzerindeki hesaplamalar çok sonlu. Bu nedenle en sonunda hizmet altyapısı için Amazon AWS üzere şirketler için ağır işleri yapmak üzere merkezi kurulumları kullanmaya başlıyorlar. Pekala Cartesi’nin hesaplama oracle’ının farkı ne? Şirketlere yahut muhakkak donanım kurulumlarına olan inanç ögesini aşındırıyor.”

Armstrong ve araştırma grubu, Cartesi’nin oracle’ının her blokzincirinin kullanabileceği eksik bir modül olduğuna inanıyor. Önde gelen kripto para fenomenine nazaran bu teknoloji, yapay zeka için pazar yerleri oluşturmak, merkeziyetsiz sigorta ve seçenekler için risk hesaplamak ve hatta e-sporda kazananları doğrulamak için gerekli.

Armstrong, Cartesi’nin blokzincirleri ve uygulamalarının kullanım senaryosunu benimsediği için büyük bir geleceğe sahip olmasını beklediğini söylüyor:

“Sözlerime kulak verin. Cartesi yılın geri kalanında bir canavar haline gelecek, onlarca uygulama tarafından kullanılacak ve uzun müddet akıllı kontrat blokzinciri ekosisteminde kıymetli bir oyuncu olacak. Bu daha yeni başlıyor.”

Hesaplama

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x