Popüler Trader’dan 250.000 Dolarlık Bitcoin (BTC) Tahmini ve 3 Patlayacak Altcoin Önerisi!

0

Önde gelen bir kripto para trader’ı ve analisti, büyük rallileri ateşleme potansiyeline sahip olduğunu söylediği değerli altcoin’leri inceledi. Analist ayrıyeten Bitcoin (BTC) hakkında fiyat kestiriminde bulundu.

Anonim trader Kaleo, öteki yatırımcıların Litecoin‘i (LTC) hafife aldıklarını söylüyor. Çoklukla dijital gümüş olarak isimlendirilen kripto para ünitesinin 2017 boğa rallisini takip etmeye ve 203 dolarlık mevcut fiyatından %1000’in üzerinde kar elde etmeye hazır olduğuna inanıyor.

“LTC 2017 fraktalı. Bu işe yararsa, biriktirmek için hâlâ vakit vardır, fakat yavaş yavaş istiflenmeye neden değdiğini anlarsınız. Şimdi LTC’yi istifleme vakti. Litecoin, çoklukla BTC’ye karşı azamî acı noktalarından dikey hareketlere sahiptir. Sonunda patladığında, sizin FOMO’ya girmek için vaktiniz olduğundan daha süratli hareket edecek. Artık her gün biraz satın alın. Daha sonra kendinize teşekkür edin.”

Kaleo’nun radarındaki bir öteki kripto para ise Chainlink (LINK). Trader, merkezi olmayan oracle ağının, birkaç hafta içinde pahasını iki katından fazla artıran Solana’nın (SOL) ayak izlerini takip edeceğine inanıyor.

Kaleo’nun listesindeki üçüncü kripto para, ölçeklenebilir, inançlı ve merkezi olmayan bir blok zinciri geliştirmeyi amaçlayan bir proje olan Algorand (ALGO). Kripto para ünitesinin şu anki 1.75 dolarlık fiyatından %242’lik bir ralli gerçekleştirerek kıymetini 6.00 dolara çekmek için hazırlandığını söylüyor.

“Büyük resmi unutma. ALGO daha yeni ısınıyor.”

Kaleo ayrıyeten Stellar Lumens (XLM), Balancer (BAL) ve Band Protocol (BAND) yatırımlarına da sahip olduğunu açıkladı. Bitcoin’e gelince, kripto para stratejisti, yatırımcıların en büyük kripto para ünitesine yatırım yapma konusunda şimdi çok geç kalmadıklarını söylüyor.

“Bitcoin/BTC. Hala erkenciyiz.”

Kaleo’nun grafiğine nazaran Bitcoin, evvelki tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 20.000 dolar a yükselmeden evvel 2.000 doların altında konsolide olduğu 2017 boğa piyasasından bir sayfa çıkarıyor. Bu kere trader, Bitcoin’in Temmuz 2021’e kadar BTC’yi 250.000 dolara çıkaracak meteorik bir yükseliş için taban hazırladığına inanıyor.

Dolar

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x