Raoul Pal’a Göre Ethereum (ETH) Benimsenmesi Bitcoin’i (BTC) Geçiyor, ETH Ne Kadar Yükseğe Çıkabilir

0

Real Vision kurucu ortağı ve makroekonomik yatırımcı Raoul Pal, Ethereum’un (ETH) 20.000 doları bulacağını açıkladı.

Marco Insiders’taki yazıya nazaran, eski Goldman Sachs yöneticisi, Metcalfe Kanunu ile bir arada farklı modeller kullanarak, kullanıcı sayılarına nazaran platformun pahasını belirledi.

Pal Ethereum’a baktığı vakit, akıllı kontrat platformları ortasında kullanıcı sayısı açısından en yeterlisi olduğunu tespit etti. Pal’a nazaran kullanım ve platform pahası ortasındaki ilgi rastlantısal olamaz. Pal’a nazaran Ethereum’un fiyat dağılımı, Bitcoin’in (BTC) etkin adresini yansıtıyor. Ayrıyeten Ethereum’un altı yıl sonra çıkmasından dolayı network tesirinin oluşması için vakit var.

Pal, Bitcoin ve Ethereum etkin adres sayısının 1 milyona ulaşmasını kıymetli bir gelişme olarak yorumladı. Real Vision CEO’suna nazaran, Ethereum’un büyümesi Bitcoin’inkisiyle birebir:

“Fiyatlar büsbütün birebir. Fiyatlara nazaran varsayımları oluşturmadık, faal adreslere nazaran oluşturduk.”

Ethereum’daki fiyat hareketlerine nazaran yorum yapan yatırımcı, en büyük ikinci kripto paranın Bitcoin’in müsaadeden gideceğine inanıyor.

“Bitcoin’le tıpkı, kullanımı birebir, fiyatı birebir ve piyasa bedeli süratlice yükseliyor ve kullanım müddeti daha dramatik…

Ethereum, Bitcoin’i getiride en az iKİYE KATLAYCAK: Metcalfe Kanunu ve programlanabilir paraların altyapısı SAYESİNDE.”

Ethereum,Pal

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x