Ripple CEO’su Garlinghouse, Gary Gensler ile Görüşmeyi Umuyor

0

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, yeni SEC önderiyle bir konuşma yapmayı umuyor.

Blockchain şirketi Ripple, bu ay sonunda SEC’in yeni lideri olarak onaylanması beklenen kripto meraklısı MIT profesörü Gary Gensler’a bel bağladı. Yakın tarihli bir Bloomberg röportajında ​​bir muahede mümkünlüğü olup olmadığı sorulduğunda, CEO Brad Garlinghouse, yeni bir idareyle bu cins konuşmaları “yeniden gözden geçirmeyi” umduğunu söyledi:

“Umarım, SEC’e yeni bir idare geldiğinde, bu konuşmalardan kimilerini yine gözden geçirme fırsatı vardır. Grubunu işe aldıktan sonra yeni başkanla sohbet etme fırsatı var ve Ripple ve sahiden tüm kripto para sanayisi için ne yapılabilir?”

Ripple, “Şiddetle” Savaşmaya Hazır

Garlinghouse, Aralık ayı sonunda eski SEC lideri Jay Clayton tarafından getirilen bomba şikayetinin XRP’nin sekiz yıldır süreç görmesinden bu yana mantıklı olmadığını savunmaya devam ediyor. Dava dördüncü ayına uzanırken, Ripple’ın kurucu ortağı Chris Larsen ile birlikte davalı olan yönetici, şirketinin davayla “şiddetle” gayret edeceğini söylüyor.

“Aslında, onunla şiddetle çaba etme niyetindeyiz. Bizim bakış açımıza nazaran, burada olanlar yalnızca Ripple aleyhine açılan bir dava değil, sahiden kripto para sanayisine büsbütün muhalif.”

Bitcoin’in Güç Verimliliği Sorunu

SEC, Ripple’ın Bitcoin ve Ethereum ile ilgili dokümanların üretimini zorlama hareketini, Ripple’ın en yeterli iki kripto para ünitesi ile XRP ortasındaki ayrımı harika bir biçimde anladığına işaret ederek engellemeye çalışıyor.

Garlinghouse röportajında ​​Bitcoin’in “gerçek bir sorunu çözdüğünü” söyledi:

“Bitcoin’in bu varlık sınıfına yatırım yapmak isteyen beşerler için gerçek bir sorunu çözdüğünün çok açık olduğunu düşünüyorum.”

Garlinghouse tekrar de, Microsoft’un kurucu ortağı Bill Gates’i destekleyerek, Bitcoin’in çevresel tesiri konusunda bir defa daha ikazda bulundu.

“Bir Bitcoin süreci, yakılan yaklaşık 75 galon akaryakıta muadildir.”

Garlinghouse XRP’nin Bitcoin’den “yaklaşık 100 kat” daha güç verimli olduğunu ekledi.

Sec

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x