Ripple Kurucu Ortağının Cüzdanında Hala Hatrı Sayılır Miktarda XRP Var! McCaleb’in XRP’leri Ne Zaman Bitecek?

0

Blockchain devi Ripple’ın kurulmasına yardım eden programcı, cüzdanından 76 milyon XRP daha taşıdı. Ripple kurucu ortağının tacostand bakiyesinde hala 404 milyon XRP bulunuyor. Bir araştırmacıya nazaran ise McCaleb’in elinde 2.896 milyar XRP mevcut.

Son blok zinciri bilgileri, Ripple’ın kurucu ortağı ve eski CTO’su Jed McCaleb’in son üç gün içinde “tacostand” cüzdanından 76,3 milyon XRP aktardığını gösteriyor. Bu transferlerden sonra toplam 403.973.642.005371 XRP, “tacostand” bakiyesinde kaldı. McCaleb satmak üzere 42.360.361 dolarlık XRP’yi hareket ettirdi.

Bu kripto para çantası, Cuma gününden bu yana günde bir sefer olmak üzere üç süreçte aktarıldı: biri 38,3 milyon XRP bedelinde ve öbür ikisi de yaklaşık 19 milyon XRP kıymetindeydi.

Geçen hafta, McCaleb’in evvelki iki günde 40 milyon XRP’yi hareket ettirdiğini sizlere duyurmuştuk. Bugün bu ölçü ikiye katlandı.

McCaleb, 2021’in Sonunda Elindeki XRP’leri Bitirebilir

Jed McCaleb, 2013’te Ripple Labs’tan (o vakitler OpenCoin olarak biliniyordu) ayrıldığından beri, öbür idare konseyi üyeleriyle olan tutarsızlıklar nedeniyle nizamlı XRP ödemeleri alıyor.

McCaleb’ın bu satışları ve vakit aralıkları baz alındığı vakit 2021 sonunda elindeki XRP’lerin bitebileceği düşünülüyor.

XRP topluluğundan bir kripto uzmanı olan Leonidas Hadjiloizou, McCaleb’in şu anda soğuk depoda 2.896 milyar XRP’ye sahip olduğuna inanıyor:

“Jed bu hafta günlük 38.345.406,53 XRP satacak. Bu, 1 hafta içinde cari fiyatlarla yaklaşık 268M XRP yani 166M dolar manasına geliyor. Bu süratle, 2,896 milyar XRP Mayıs ayına kadar bitecek. Bu oranın yarısıyla (günde 19 milyon) Temmuz ortasına kadar elindekiler tükenecek. Yıl sonuna kadar tükenmesi içinse ise günde 10 milyon satması gerekir.”

McCaleb’in XRP satışları, boyutlarına ve düzenliliğine karşın XRP’nin fiyatını etkilemiyor. CoinMarketCap’ten alınan datalara nazaran, XRP yazının yazıldığı sırada 0,577 dolardan el değiştiriyordu.

Xrp,Gün

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x