Ripple, MoneyGram ile Ortaklığını Sonlandırdığını Duyurdu!

0

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, yapmış olduğu açıklamada şirketin MoneyGram ile iştirakini sonlandırdığını duyurdu.

Garlinghouse, şu tabirleri kullandı:

“Bugün, Ripple ve MGI’nin birlikte mevcut iştirak mutabakatını sona erdirmeye karar verdiğini ve her iki şirketin de gelecekte muahedeyi tekrar gözden geçirmeye kararlı olduğunu duyuruyoruz.

ABD’de net bir kripto para düzenlemesi olmaması, ülke içerisinde yer alan şirket için suyu bulandırırken,  Ripple ve MGI’nin birlikte başarılı olduklarını inkar etmek mümkün değil. ODL w/XRP aracılığıyla hudutların ötesine milyarlarca dolar gönderildi ve yerleştirildi.”

Açıklamanın devamında şu sözlere yer verildi:

“Ripple, Moneygram ile birlikte mevcut muahedeyi sonlandırma kararı aldı. 

Kısa müddette başarmış olduğumuz işten dolayı gurur duyuyoruz. RippleNet ve On-Demand Liquidity (ODL) aracılığıyla milyarlarca doları sürece fırsatını elde ettik. 

İki şirket de geleceği tekrar gözden geçirmeye kararlı. Hâlâ dijital varlıkların ve blockchain teknolojisinin dünya çapındaki milyarlarca tüketicinin faydasına olacak halde, global ödemelerdeki statükoyu değiştirme vaadine inanıyoruz.”

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x