Ripple ve SEC Duruşmasına Az Bir Süre Kala Bir Borsa Daha XRP Alım Satımını Durdurdu

0

Global kripto borsası PayBito, SEC’in Ripple’a yönelik suçlamaları ışığında XRP alım satımını askıya aldı ve bu özelliği süreksiz olarak durdurmuş oldu.

Global trade platformu ve kripto para borsası PayBito, SEC’in Ripple‘a karşı açtığı son davanın ışığında XRP trade özelliğini süreksiz olarak durdurdu.

Kripto borsasının alım satımı askıya alması, kullanıcıların XRP cüzdanlarına erişimini etkilemeyecek. XRP cüzdanları hala mevcut olacak ve böylelikle kullanıcıların öbür borsalara XRP göndermesine yardımcı olacak. PayBito’nun XRP ile ilgili yasal gelişmeleri izlemesi ve daha fazla bilgi geldikçe kullanıcıları buna nazaran güncellemesi beklenen.

Alım satımın askıya alınması hakkında konuşan PayBito Genel Müdürü Raj Chowdhury, şu sözleri kullandı:

“PayBito, kripto para üniteleri için en muteber ticaret platformu olma konusunda kararlılığını sürdürüyor. Kullanıcılarımıza geniş bir varlık yelpazesine geniş erişim sunmayı hedefliyoruz. Farklı coğrafyalardaki kullanıcılar için açık bir finansal sistem oluşturma misyonu güdüyoruz. XRP ticaretini askıya alma kararımız, kullanıcılarımızın güvenlik ve uyumluluk üzere faktörlere erişimini mutlaka etkilemeyecek ve böylelikle XRP‘leri cüzdanlarından öteki borsalara aktarmalarına imkan tanıyacaktır.”

PayBito dışında, birçok yüksek profilli borsa da son vakitlerde SEC’in davasının duyurulması nedeniyle XRP ticaretini askıya alma kararlarını açıklamıştı.

PayBito’nun alım satımın askıya alınmasını destekleme kararı büsbütün düzenleyici onayına tabi. Süreksiz olarak askıya alınan PayBito’nun XRP ticaretinin durdurulmasına ait planları, şu anda katiyen makul yargı alanlarına dayanıyor.

Xrp,Askıya,Borsa,Kullanıcıları

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x