Ripple (XRP) Davaya Rağmen Ortaklıklarda Hız Kesmiyor

0

Ripple (XRP), SEC davasına karşın, yeni iştirakler kurmaya sürat kesmeden devam ediyor.

Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse’un Reuters’a yaptığı açıklamaya nazaran şirket, SEC’in açtığı davadan bu yana, bankacılık kurumları ile 15 yeni kontrat imzalamayı başardı. Garlinghouse’a nazaran, Ripple Asya ülkeleri ile epey uyumlu bir biçimde çalışabiliyor.

Japonya ve Asya kıtasında işlerimizi büyütmeyi sürdürebildik. Zira bu pazarlarda bulunan yasal düzenlemelere ait muhtaçlığımız olan netliğe sahibiz.

SEC’in açmış olduğu davanın akabinde, bahisle ilgili olarak Japonya Finansal Hizmetler Ajansı da bir açıklama gerçekleştirmişti. Kurum yaptığı açıklamada XRP’yi bir menkul değer olarak görmediklerini vurgulamıştı. Bu açıklama ile birlikte İngiltere’de ve Singapur’da yer alan düzenleyicilerden de benzeri açıklamalar geldi.

Ripple Yoluna Devam Ediyor

SEC davasının akabinde, MoneyGram, Ripple ile iştiraklerini askıya aldığını duyurmuştu. Böylece şirket değerli bir darbe daha almış oldu. Bununla birlikte birçok kripto para borsası da XRP’nin delist edildiğini açıklamıştı. Lakin her şeye karşın Ripple, iştiraklerini geliştirmeyi sürdürüyor.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x