Ripple (XRP), MoneyGram Hisselerini Satmaya Hazırlanıyor

0

SEC’e gelen yeni bir belgeye nazaran Ripple Labs, elinde olan 8.2 milyon dolarlık MoneyGram paylarını satmaya hazırlanıyor. Şirket, süreci gerçekleştirmek için Amerika merkezli yatırım bankası Jefferies Group ile bir mutabakat imzaladı.

Alınan müsaadeye nazaran, pay senetlerinin satışına bugün başlanıyor. Satış devrinin en erken 30 Eylül’e kadar devam etmesi bekleniyor. Satılan tüm pay senetlerinin toplam ölçüsü, pay bölünmesi ya da zıt pay bölünmesi üzere durumlarda ayarlanabilir olacak.

2020’nin Aralık ayında Ripple, elinde bulunan Dallas merkezli para transferi şirketi MoneyGram’ın paylarını birinci defa satışa çıkarmıştı.

İştirak Sona Erdi

MoneyGram, Ripple’ın SEC davası ile karşı karşıya kalması sebebiyle, geçtiğimiz Şubat ayında Ripple ile yaptığı ticaret faaliyetlerini askıya aldığını duyurmuştu. Lakin o gün hala paydaşlık devam ediyordu. Bu hafta başında yapılan açıklama ile Ripple ve MoneyGram ortasındaki iştirak resmen son buldu.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x