Sevilen Dizi Brooklyn Nine-Nine’ın Yıldızından Kripto Para Projesi

0

Brooklyn Nine-Nine dizisinin ünlü oyuncusu Terry Crews, kendisine ilişkin bir bir kripto para ünitesi çıkarmak için kolları sıvadı. $POWER ismini alacak olan kripto para Roll’un yardımı ile piyasaya sürülecek.

TechCrunch’a nazaran, Crews’in $POWER isimli “sosyal parayı” piyasaya sürmesindeki emel, sanatkarların güçlenmesi sağlamak. Crews hususla ilgili şu tabirleri kullandı.

“Sanatçı topluluğunun yaşayabileceği ve var olabileceği bir şey haline gelmek için uzun vadeli planımız bu.”

Roll, bireylerin kendi toplumsal para ünitelerini oluşturmalarına, kendi bedellerine sahip olmalarına ve denetim etmelerine imkan tanıyor. Kendisini “sosyal paralar için blok zinciri altyapısı” olarak tanımlayan Roll, Ethereum (ETH) ağı tarafından da destekleniyor. Bu Roll toplumsal para ünitesinin bir ERC20 tokenı olarak basıldığı manasını taşıyor.

Roll bir başlangıç olsa da, pazarda kıymetli bir biçimde büyüdüğünü de hatırlatmakta yarar var. Toplumsal paranın piyasa bedeli 1.2 milyar dolar ve 24 saatlik ticaret hacmi de yaklaşık 2.7 milyon dolar.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x