Skrill, Kripto Para Hizmeti İçin Coinbase ile Ortaklık Kurdu

0

Dijital cüzdan ve ödeme sistemi Skrill, kripto para hizmetlerini genişletiyor. Skrill artık Amerika Birleşik Devletleri’nde de kullanılabilecek. Hizmet, başlangıçta New Hampshire, Wyoming ve Colorado dahil 11 ABD eyaletinde sunulacak. Düzenleyici barikatlar ortadan kalkar kalkmaz daha fazla eyaletin eklenmesi bekleniyor.

Hizmetlerin genişletilmesi, önde gelen kripto para borsası Coinbase ile Skrill’in ardındaki ana şirket olan Paysafe ortasındaki iş birliğiyle sağlandı. Cüzdan, iştirakin bir modülü olarak markasız bir yazılım tahlili ile hizmeti sağlayacak.

Coinbase’de kurumsal ticaret lideri Brett Tejpaul, şirketinin anahtar teslimi tahlilinin, şahısların kullanması için başka bir kripto para ünitesi borsası hizmeti oluşturmadan dijital varlıkları desteklemeye müsaade verdiğini argüman ediyor.

Skrill’in ABD müşterileri dört kripto para ünitesini tutabilecek yahut ticaret yapabilecek: Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve Litecoin. Cüzdan, Kasım 2019’da kullanıma sunulan kriptodan kriptoya özelliği ile BTC ile başka coinleri satın almayı mümkün kılıyor.

Skrill CEO’su Lorenzo Pellegrino yaptığı açıklamada, kripto para hizmetinin piyasaya sürülmesinin müşterilerinin gereksinimlerine daha uygun hizmet edeceğini argüman ediyor:

“ABD’nin kripto para üniteleri ve kripto para ünitesi ticaretine olan ilgisi her zamankinden daha güçlü, bu nedenle Coinbase ile ortaklaşa ülkede Skrill kripto para hizmetimizi başlatarak müşterilerimizin gereksinimlerine daha uygun hizmet vermekten memnunluk duyuyoruz. Coinbase’in sofistike platformu tarafından desteklenen kripto hizmetimiz, yapılan en yeterli hamlelerimizden birisidir.”

Skrill’in 40 Milyondan Fazla Kullanıcısı Var

Başlangıçta 2001’de piyasaya sürüldüğünde “Moneybookers” olarak bilinen Skrill, Ekim 2018’de kripto para ünitesi ticareti için takviye verdiğini duyurdu. Dünya çapında 40 milyondan fazla kullanıcıya sahip ve çevrimiçi satıcılar ortasında hayli tanınan.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x