Son 24 Saatte %40’ın Üzerinde Değer Kazanan Filecoin (FIL), Litecoin’i (LTC) Geride Bırakarak 9. Sıraya Yükseldi

0

Merkeziyetsiz depolama ağı Filecoin (FIL) yükselişini sürdürüyor. Filecoin, son 24 saatte %40’ın üzerinde artış kaydederek piyasa pahasına nazaran birinci 10 kripto para ünitesi içine girmeyi başardı. Filecoin CoinMarketCap datalarına nazaran, yayın saati itibariyle 9. sırada yer alıyor. 

Kaynak: CoinMarketCap

Geçtiğimiz haftalarda elde ettiği çift haneli çıkarlar ile isminden kelam ettiren Filecoin, yeniden %40 oranında bir kazanım ile kripto para topluluğunun gündemine oturdu. 220 dolar ile yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyi belirleyen Filecoin, yayın saati itibariyle 217 dolar düzeyinden süreç görüyor. 

Son 7 günde %152 kıymet kazanan Filecoin, son 30 günde ise %464 oranında artış kaydetti. Filecoin hakkında ayrıntılı bilgi için “Filecoin Nedir? Filecoin Ne İşe Fayda?” başlıklı rehberimize göz atabilirsiniz.

Litecoin’i (LTC) Geride Bıraktı

Filecoin, bu performansıyla Litecoin’i piyasa kıymetine nazaran sıralamada geride bıraktık ve 10. sıraya gerilemesine neden oldu. Hala 3 yıl evvel belirlediği tüm vakitlerin en yüksek düzeyinin %45 gerisinde olan Litecoin, yayın saati itibariyle 196 dolar düzeyinden süreç görüyor. 

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x