Son 24 Saatte %80 Yükselen BSCPad (BSCPAD) Nedir?

0

Coingecko bilgilerine nazaran, gün içerisinde en çok aratılan kripto para BSCPad oldu. Bu yazımızda sizlere BSCPad’in özelliklerinden bahsedeceğiz.

BSC Launch Pad, Binance Smart Chain Ağı için kurulmuş olan birinci merkeziyetsiz IDO platformudur.

BSCPad projesi, çeşitli kripto para ünitesi projelerine token dağıtma ve likidite artışını sağlama üzere katkılar vermesi planlanıyor.

BSCPad’in Özellikleri

BSCPad, tüm token sahiplerini kapsayan ve düşük bir giriş manisi ile teşvik ederken tıpkı vakitte ödüllendirmek için de bir tahlil buldu. Mevcut launchpad’lerin bir grup kusurları kelam konusu. Ekosisteme katılabilmek için kâfi token elde etmenin yasak olması ve tokenlar elde tutulsa dahi, tahsis edilmesinin garanti edilememesi bu kusurlar ortasındadır. Sistem, botların saniyeler içerisinde devreye girebildiği “ilk gelene birinci hizmet” aslına dayanır. BSCPad, bunu değiştirmeyi ve daha adil bir platform sunmayı amaçlıyor.

BSCPad, iki etaplı bir sistem getirmiş durumda. Bu sistem sayesinde, her kademe içerisinde bir tahsis garanti altına alınmış durumda. Bu halde baht ögesi ortadan kalkmış oluyor. Tüm mükafatlar iştirakçilere adil bir biçimde dağıtılıyor.

BSCPAD, mevcut launchpad’lerin meselelerine alternatif sunma hedefiyle yola çıktı. Bu platform, her ölçekte yer alan yatırımcıya, Binance Smart Chain üzerindeki projelere yatırım yapma fırsatı sağlayan adil bir sistem kurmuş durumda.

BSCPad Fiyatı

BSCPad, yazı kaleme alındığı esnada, Coingecko bilgilerine nazaran 3.42 dolar üzerinden süreç görüyor. Son 24 saatte %80 oranında artış yaşayan kripto para ünitesi, son bir saat içerisinde de %5 oranında artış gösterdi.

BSCPAD’in piyasa hakimiyeti ise Coingecko datalarına nazaran 29.606.416 dolar.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x