Sosyal Medya Üzerinden Bitcoin (BTC) Yollamanızı Sağlayan Bottlepay, 15 Milyon Dolarlık Kaynak Elde Etti

0

Lightning ağı üzerine inşa edilen ödeme platformu, ucuz ve süratli Bitcoin (BTC) süreçlerine imkan sağlıyor.

Bitcoin ödeme platformu Bottlepay, salı günü 15 milyon dolarlık fonlama topladı.

-Katılımcıların içinde Brevan Howard hedge fonu kurucusu Alan Howard ve Goldman Sachs ortağı risk sermaye firması FinTech Collective, New York Digital Assets sahibi ve teşebbüsçü Phil Doye bulunuyor.

-Bottlepay, elde edilen fonun takımın genişletilmesi ve platformun kullanışlılığını ve milletlerarası erişimini artırmak için harcayacaklarını açıkladı.

-Bottlepay, Bitcoin tabanlı ödemeler ve prestiji paraların gerçek vakitli dönüştürülmesine imkan tanımayı hedefliyor. Ayrıyeten kullanıcılar, Twitter, Reddit ve Discord üzerinden mikro ödeme yapabilirler.

-10 Şubat’ta piyasaya sürülen uygulama, ucuz ve süratli Bitcoin süreçlerine imkan sağlıyor. Bottlepay’in CEO’su Mark Webster, şu sözleri kullandı:

“71 milyon dolarlık değerleme ile 15 milyon dolar fon alan uygulama, Bottlepay’in hırsı, eforu ve yatırılan kaynağın ihtilal yaratan ödeme altyapılarına bağlılığımızın göstergesidir.”

Ödeme

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x