Star Wars ve Wolf of Wall Street NFT’leri Ethereum’a Geliyor

0

Dijital koleksiyonlar Marvel ve DC Çizgi roman sanatkarı Rob Prior tarafından yaratılacak ve Mogul Productions aracılığıyla müzayedede satılacak.

Marvel ve D.C. Çizgi roman sanatkarı Rob Prior, Ethereum‘da başlatmak için sinemadan ilham alan bir dizi NFT oluşturuyor. NFT’ler, Mogul Productions platformu üzerinden açık artırmaya çıkarılacak. Birinci üç kesim Star Wars, Marvel Universe ve Wolf of Wall Street’ten ilham alacak.

Mogul Productions, bir dizi ikonik sinemadan ilham alan sanat yapıtlarını simgeleştiriyor. Çalışmalarında Marvel ve D.C. Comics için kesimler sunan bir sanatçı olan Rob Prior, klasik sinemalardan esinlenen bir NFT koleksiyonu yaratıyor.
Tanınan görsel yaratıcı, Star Wars, Marvel ve The Wolf of Wall Street’ten esinlenen üç kesimden oluşan seriyi piyasaya sürüyor.

Eserler, sinema yaratıcılarını, hayranlarını ve yatırımcıları birbirine bağlamak için bir DeFiFi (merkezi olmayan sinema finansmanı) platformu olarak tanımlayan bir proje olan Mogul Productions aracılığıyla açık artırmaya çıkarılacaklar.
Mogul Productions’ın CEO’su Gagan Grewal, işbirliği hakkında şunları söyledi:

“Amacımız, daha mükemmel sinemaların çekilmesini sağlamak için yaratıcıları, hayranları ve finansörleri tek bir alanda bir ortaya getiren bir cümbüş ekosistemini desteklemek. NFT müzayedesinin sinemadan ilham alan sanat yapıtları ve blok zincirinin birleşmesini anmanın kusursuz bir yolu olduğunu görüyoruz.”

Prior, hareketin bir kesimi olarak Mogul Productions istişare şurasına da katıldı. Çalışmasını belirtme hevesinden bahsetmişken, şunları söyledi:

“Artık ona blok zincirinde kalıcı bir dijital ömür vererek sanatı ölümsüz kılabilmemiz inanılmaz. Dizaynlarımı cümbüş topluluğunun üyeleriyle paylaşmak için Mogul grubuyla çalışma konusunda daha istekli olamazdım.”

Prior ile yapılan NFT airdrop‘u, Mogul Productions’ın bir sanatkarla birinci büyük iştirakidir. Grewal, Crypto Briefing’e, Prior’ın mesleğini onu işbirliği için “doğal bir uyum” haline getirdiğini söyledi. Evvelki çalışmaların en dikkate paha yapıtı Marvel, D.C. Comics, Star Wars: The Force Awakens ve Game of Thrones üzere başlıkların modüllerini içeriyor. Grewal, “Rob’un çalışmaları kendi ismine konuşuyor” sözlerini kullandı.

Sanat,Marvel,Çalışma,Nft,Parça

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x