The Weeknd, NFT Dünyasına Adım Atıyor

0

Son vakitlerin en tanınan sanatkarlarından The Weeknd, NFT dünyasına giriş yapmaya hazırlanıyor.

Ünlü müzikçi, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, NFT dünyasında yaşayan yeni bir müziğin geleceğini belirtti. NFT için yeni bir müzik mı yapacağı yoksa mevcut müziklerinden birisinin NFT mi olacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

The Weeknd, NFT dünyasına giriş yapan birinci sanatçı değil. Kısa bir mühlet evvel ünlü sanatçı Grimes, yaklaşık 6 milyon dolara bir NFT koleksiyonu sattı. Akabinde ünlü rock kümesi Kings of Leon, yeni çıkartacakları albümün, NFT formatında da satılacağını duyurdu.

NFT’ler çeşitli tartışmalara neden oluyor. Kimileri NFT’leri küçük sanatkarlar için yeni bir fırsat olarak görürken, kimileri ise NFT’nin büsbütün gösteriş olduğunu söz ediyor. Hatta para kazanmak için yeni bir yol olarak görülen ve insanlardan faydalanıldığı da savlar ortasında yer alıyor.

The Weeknd’in de hayran kitlesi göz önüne alındığında, sanatkarın NFT yapıtlarından epeyce büyük gelir elde etme talihi bir epey yüksek görünüyor.

Nft,Sanatçı

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x