Theta Network (THETA) Neden Yükseliyor?

0

Theta Network (THETA) yazı kaleme alındığı esnada en büyük dokuzuncu kripto para pozisyonunda. 11,3 milyar dolarlık piyasa pahası olsa da birinci 10 sırada yer alan kripto paralara göre popülerliği oldukça az. Bilhassa Theta Network’ün son on gün içerisinde en yeterli performans gösteren kripto paralar içerisinde yer aldığını düşünürsek bu biraz şaşırtan.

Bu durumda Theta Network’ün neden piyasa döngüsü içerisinde zayıf bir rol oynadığı sorusu akıllara geliyor. Piyasadaki birçok altcoin, birkaç kurum ve trader’ın portföylerinde bulunuyorlar. Theta Network’ün de rastgele bir 1. kademe borsa duyurusundan yahut Mainnet 3.0’dan evvel 10 doların üzerinde bir pahada olması, bilhassa fiyat rallisinin bu etabında hangi pozisyonda yer aldığını tabir etmesi açısından, ferdî yatırımcılar için kıymetlidir.

Aslında birçok kişi son fiyat artışı ana ağın piyasaya sürülmesine bağlamış durumda. Bununla birlikte bu tıp varsayımlar bilhassa kelam konusu lansmanın vakit çizelgesi düşünüldüğünde biraz erken olabilir.

Theta Network’ün kıymeti 10 doları aştığından birikim evresine geçmiş olabilir. Bu nedenle daha yüksek bir ATH’ye ulaşması da olasılıklar ortasında yer alıyor. Kimi analistler, Theta Network’ün bedelinin 40 dolara çıkabileceğini düşünüyor. Bu çeşit iddiaların yanlışsız olması halinde, Theta Network’ün hala satın alma etabında olduğunu söyleyebiliriz.

THETA iki haftadan fazla bir müddettir en uygun performans gösteren altcoinler ortasında yer alıyor. Theta Network’ün durumu kripto para topluluğu ortasında da merak uyandırıyor.

Theta Network

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x