THODEX’te süreç hacmi 100 milyar TL’ye dayandı

0

THODEX’in Kurucusu ve CEO’su Faruk Fatih Özer, Türkiye’de 400 bin kullanıcıları olduğunu söyledi. Özer, yurt dışında süreç yapan lisanslı birinci yerli kripto para piyasasının THODEX olduğunu hatırlatarak, ABD, Almanya, Hollanda, Ukrayna ve İngiltere üzere pek çok ülkede 4.311 kullanıcıya eriştiklerini söyledi. THODEX, 2021’de ise İsveç, Norveç, Polonya üzere ülkelerde büyümeyi hedefliyor. THODEX’den Ocak ayında 97 milyar TL’lik süreç yapıldığını belirten Özer “Amacımız hem küresel alandaki büyümemizi sürat kesmeden devam ettirmek, hem de Türkiye’deki kullanıcılarımıza inançlı ve yararlı yatırım fırsatlarını sunmayı sürdürmektir” dedi.

 

Türkiye’nin önde gelen kripto para platformu THODEX yurt içindeki büyümesinin yanında, yurt dışında da kullanıcı sayısını her geçen gün artırıyor. Covid-19 günlerinde döviz ile altının yatırımcısına kaybettirmesinin akabinde Bitcoin başta olmak üzere birçok coin cinsinden süreç yapmanın mümkün olduğu THODEX’te, kripto para sürecinde kıymetli büyümeler kayda geçti. THODEX Kurucusu ve CEO’su Faruk Fatih Özer, bedeli 40 bin dolara ulaşarak tüm vakitlerin rekorunu kıran Bitcoin’e olan ilgi ile birlikte kripto para piyasasında 2020 yılında başlayan süratli yükselişin devam ettiğini belirtti. Türkiye’deki marka bilinirliklerine yönelik yaptıkları çalışmaların karşılığını aldıklarını anlatan Özer “İlk etapta yüklü olarak marka değişimi sebebiyle Türkiye’deki eski kullanıcılarımızın yeni markaya tam manasıyla adapte olması üzerine çalıştık. Birinci amacımız Koineks’ten sonra THODEX’in de bilinirlik kazanmasıydı. Öncelikle mevcut kullanıcılarımızın geri dönüşlerini alarak THODEX’i en yeterli haline getirdik” dedi.

 

Kripto Paraya İlgi Artıyor

THODEX’in süreç hacmini her geçen gün arttırdığını bunun da kripto para kullanıcısına sağladıkları itimat doğrultusunda gerçekleştiğini anlatan Faruk Fatih Özer “Dünya Covid-19 ile yeni bir sürece girdi. Her mevzuda dijitalleşme büyük artışlar kaydetti. Bugüne kadar varlığı da güvenirliği de sorgulanmaya devam eden kripto para piyasası ise, bu değişimden olumlu hissesini aldı. Kripto paralar 2020’de yatırımcısına en çok kazandıran emtialar ortasında yer aldı. Amerika’da Covid-19 salgınının önüne geçilememesi sonucu yaşanan ekonomik meşakkatler, Avrupa Birliği’nde artan hadise ile vefat sayılarına ek olarak, bulunan aşıların kâfi sayıda üretilememesi nedeniyle hem ABD Dolar’ı hem Euro 2020’de ve devamında 2021’in birinci ayında zayıfladı. Buna rağmen Bitcoin başta olmak üzere coin cinsinden kripto paralarda ise hem süreç hacmi arttı hem de paralar yatırımcılarına kazandırmaya devam etti. Bunda Elon Musk’un da Bitcoin ile ilgili olumlu çıkışının tesiri olurken, fiziki yatırım araçları yerine kripto para piyasasına yönelimin tesiriyle karlar da arttı” dedi.

 

97 Milyar TL’lik Hacim

THODEX’teki süreç hacmi konusunda da bilgi veren Faruk Fatih Özer, 2020’nin Ekim-Kasım-Aralık ayı toplam süreç hacminin 65.2 milyar TL olduğunu belirtti. Özer, Ocak 2021’de ise THODEX’teki süreç hacminin 97.2 milyar TL olarak kayıtlara geçtiğini söyledi. Özer, THODEX’in kayıtlı kullanıcı sayısının 400 bin sayısına ulaştığını, 391 bin kullanıcının da alım satım süreci yaptığını belirtti.

 

Küresel Alanda Büyük Artış

Küresel alanda THODEX’in kazandığı kripto para kullanıcı oranlarını da veren THODEX Kurucusu ve CEO’su Faruk Fatih Özer, ziyaretçi ve iş ortaklarını ödüllendiren Affiliate Programı’nın yabancı basında ilgi gördüğünü ve çekiliş kampanyalarıyla yeni üye konusunda artışlar yaşadıklarını söyledi. Özer, yurt dışındaki üye sayılarının 4.311 olduğunu kaydetti. 2021 amaçlarının küresel pazarda değerli bir oyuncu olmak ve Türkiye’deki kullanıcı sayısında artış kaydetmek olduğunu anlatan Özer, şunları söyledi: “Mart 2020’de ABD’den aldığımız FinCen lisansıyla küreselleşen birinci yerli kripto para borsası olduk. Memleketler arası alanda yapılan raporlara nazaran; şu an en çok trafik aldığımız ülkeler Türkiye, Amerika, Almanya, Güney Kıbrıs Rum Kısmı, İngiltere, Hollanda, Azerbaycan, Ukrayna ve Fransa oldu. Bu ülkelerdeki büyümemiz sürat kesmeden devam ediyor. Öte yandan İsviçre, Çekya, Danimarka, Norveç, İsveç ve Polonya’da da büyümek istiyoruz. Bu alana yönelik de çalışmalarımıza sürat kesmeden devam ediyoruz. Yurt dışındaki büyümemizi sürdüreceğimize inanıyoruz. Zira inançlı ve kolay kullanım sunan sistemimizle, kripto para piyasasında anlık süreç yapmayı hem Türkiye’de hem de yurt dışındaki tüm yatırımcılarımıza evvel itimat sonra da çıkar sağlıyoruz.”

Hibya Haber Ajansı

 Kullanıcı,Yatırım,İşlem,Güven,Özer,İlk,Global,2020

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x