Trader Tyler Swope, Patlayacağına İnandığı 3 Az Bilinen Altcoin Sıralıyor

0

Kripto para trader’ı ve YouTuber Tyler Swope, kısa vadede büyük olasılıkla patlayacağına inandığı nispeten az bilinen 3 altcoin ismi veriyor.

Swope, yeni bir görüntüde listeyi Chainlink’in (LINK) node servis sağlayıcısı LinkPool (LPL) ile başlatarak, kapladığı niş segmentteki en esaslı proje olduğunu savunuyor:

“LinkPool, önde gelen Chainlink node servis sağlayıcısıdır. Uzun müddettir devam eden ve profesyonelce yönetilen Chainlink node’larını işletiyorlar, Chainlink pazarlarını oluşturdular – node’lar için bir explorer ve Chainlink fiyat feed’leri. Yani, Chainlink’i Batman, LinkPool’u Robin olarak düşünebilirsiniz. El ele masraflar.”

LPL, Mart ayında piyasaya çıktı. Lakin trader, Chainlink’in tersine, kullanıcıların LinkPool node’larında esasen stake’e sahip olabileceklerini belirtti.

Swope, Alchemist Coin’in (MIST) önümüzdeki birkaç ay içinde yükselme potansiyeline sahip diğer bir proje olarak sıralıyor.

Şimdi CoinGecko’da listelenmemiş olan fungible token (NFT) projesi, erken benimseyenlerin idare teklifi resmi olarak geçtiğinde, crucibles ismi verilen sonlu sayıda NFT almasına müsaade verebilir. Swope, bu birinci sürüm NFT’lerin, protokol büyüdükçe gelecekte sahiplerine büyük bir çıkar sağlayabileceğini belirtiyor:

“Teklif ezici bir çoğunlukla bugün sona erdi. V1 (ilk versiyon) crucibles’ların terminal yahut powershell kullananlarla sonlu olmasını önerdi… a.k.a teknik kullanıcılar. Front-end UI (kullanıcı arabirimi) başlatıldığında, bu kullanıcılar bu arabirimi kullanarak v2 (ikinci sürüm) crucibles’ları alacaklar. Crucibles’lar NFT’lerdir, bu nedenle sonlu v1 sürümüne sahip olmak, ileride pahalı bir şey olabilir.”

Kripto para trader’ı ve fenomeni, merkeziyetsiz altyapı için uygulama programlama arayüzünü (API) olan Pocket Network’ü (POKT) fiyatı kıymetli ölçüde artabilecek üçüncü altcoin olarak isimlendiriyor.

Proje şimdi Ethereum‘a (ETH) yahut CoinGecko’ya eklenmemiş olsa da, Swope’a nazaran, Pocket Network’ün kullanımı açıklandığından bu yana muazzam bir büyüme potansiyeline işaret ederek büyük ölçüde arttı:

“…Ağ, lansmanından bu yana 1 milyar talebi ve 2732’den fazla stake edilmiş node’u aştı. Kullanılıyor hatta ağır bir biçimde kullanılıyor.”

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x