Turkcell’in Paycell Uygulaması ile Artık Kripto Para Alım Satımı Yapılabilecek

0

Türkiye’nin en değerli operatörlerinden birisi olan Turkcell’den değerli bir adım geldi. Turkcell’in uygulaması Paycell ile artık kripto para alım satımı yapmak mümkün olacak.

Şimdi resmi bir duyuru olmasa da Paycell uygulamasına girildiği vakit kullanıcılar Dijital Varlık Al/Sat menüsüne erişebiliyor. Bu menüde şimdilik Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Stellar Lumens (XLM), Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) yer alıyor.

Turkcell’in Paycell uygulamasına giriş yapan kullanıcılar artık anasayfada “yeni” ibaresi altında “Dijital Varlık Al/Sat” kategorisi görüyor. Bu kategoriye birinci defa giriş yapıldığı vakit, ne işe yaradığını anlatan bir sayfa açılıyor.

Bu sayfada ise “Dijital varlık nedir?, İnançlı, Kolay ve Süratli, 7/24” üzere başlıklarla yeni gelen özellik özetleniyor.

Turkcell’in attığı bu adım, kripto paraların benimsenmesi ismine epey kıymetli olarak kabul ediliyor. Pekala siz Paycell’in bu yeni özelliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x