Ünlü Analiste Göre Chainlink’in (LINK) Piyasa Değeri 1 Trilyon Dolara Ulaşabilir!

0

Ünlü kripto para analisti Timothy Peterson, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Chainlink’in (LINK) önümüzdeki on yıl içerisinde 1 trilyon dolarlık piyasa pahasına ulaşabileceğini tabir etti. Peterson’a nazaran benzeri bir başarıyı Facebook elde etti ve Chainlink de bunun bir benzerini gerçekleştirebilir.

“Facebook’un piyasa pahası 10 yılda 1 trilyon dolara ulaştı. Chainlink’in de bunu yapabilmesi için token başına 3 bin dolarlık bir bedele sahip olması gerekiyor. Bu yıllık %58’lik bir artışa ve toplamda %10.000’lik bir artışa işaret ediyor. Gerçekleşebilir. Latife değil.”

Chainlink grubu Şubat ayının sonunda, Zincir Dışı Raporlamanın (OCR) en son ölçeklenebilirlik güncellemesi duyurdu. Yapılan bu duyuruya nazaran OCR, Chainlink’in oracle’larında bilgilerin hesaplanmasındaki verimliliği arttıracak. Ek olarak işletme maliyetleri de %90’a kadar azaltılmış olacak. Bunların bir sonucu olarak akıllı kontratların geliştirilmesinin hızlandırılması planlanıyor.

Akıllı mukavelelerin arttığı bir senaryoda, LINK tokenının kullanımının da kıymetli ölçüde artacağını söyleyebiliriz. Artan kullanım ile bir arada, LINK kıymetinin de kıymetli bir biçimde artmasına taban hazırlayabilir.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x