Ünlü Finans Kurumu, Hissedarlarına Ripple (XRP) Sunmaya Devam Ediyor

0

Japonya’nın önde gelen finans ve bankacılık kurumu olan SBI Holdings, hissedarlarına Ripple (XRP) sunmaya devam ediyor. SBI Holdings tarafından gerçekleştirilen açıklamaya nazaran, 100’den fazla hissedara katkıları için teşekkür etme emeliyle 20 dolarlık XRP ikram edilecek. SBI Holdings’in açıklamasında şu sözlere yer verildi.

“Tüm hissedarlarımıza, sağlamış oldukları katkıdan dolayı teşekkür ediyoruz. Hissedarlarımızın çalışmalarına ait anlayışımız derinleşiyor. Paylarımızı orta ve uzun vadede elimizde tutmaya devam ediyoruz. Bu maksat doğrultusunda, cari orta periyotta sağlanan hissedar menfaatlerine ek olarak, cari devrin sonunda da hissedar hakları sağlayacağız.”

Hissedarlara sunulacak XRP’nin tam ölçüsünün da 30 Haziran’da belirleneceği söz edildi. XRP’lerin hissedarlar tarafından alınabilmesi için, birinci etapta bir müracaat yapılması gerekiyor. Hissedarlar bu başvuruyu 31 Mayıs’a kadar yapabilecekler.

SBI Holdings, bu programı geçtiğimiz yıl başlattı. Program, revize edilen iş kanunu ile birlikte Fon Uzlaştırma Yasasını da yürürlüğe koyan genişleme planı ile birlikte tanıtıldı. SBI Holdings’in bu atılımı sayesinde XRP, hissedarlar ortasında prestijini müdafaaya devam edecek üzere görünüyor.

SEC’in açmış olduğu davaya rağmen, SBI Holdings’in varlığa olan takviyesi de dikkat çekiyor. Şirketin CEO’su Yoshitaka Kitao, yapmış olduğu açıklamada Japon düzenleyicilerin XRP’yi bir menkul değer olarak görmediğini tabir etti.

Xrp

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x