Ünlü İsimden Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Açıklaması: Para Birimi Olarak Kullanılamazlar

0

SteemIt (STEEM), BitShares (BTS) ve Block.one’un eski CTO’su ünlü geliştirici Daniel Larimer, Bitcoin (BTC) ve Ethereum‘un (ETH) umutlarına meydan okudu.

Block.one’dan Daniel Larimer, 2010’daki Bitcoin (BTC) kestirimini hatırlattı ve EOS’un para ünitesi olarak neden kullanılabilir olduğunu ve neden Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) sadece banka rezervleri olduğunu açıkladı. Daniel Larimer, 2010’daki Bitcoin (BTC) ölçeklenebilirliği konusundaki görüşünü hatırlattı. Larimer, bundan on bir yıl evvel, Bitcoin’in (BTC) mikro süreçlere uygun olmayacağını söz etmişti. Larimer, Bitcoin’in gizemli yaratıcısı Satoshi ile olan tartışmasını hatırlattı.

Larimer’e nazaran, Bitcoin (BTC) artık sırf bankadan bankaya süreçlerde kullanılabiliyor. 500 ABD dolarının altındaki ödemeler için fiyatlar, kredi kartları üzere klasik merkezi bankacılık sistemlerinden daha yüksek. İkinci katmanlı bir Bitcoin (BTC) ölçeklenebilirlik tahlili olan Lightning Network ile ilgili soruya karşılık veren Larimer, bunun problemleri çözmediğini vurguladı.

Larimer, Lightning Network ödeme kanallarının sadece bankalar tarafından kullanılabileceğini, karşı tarafların tam Bitcoin (BTC) düğüm süreçleri konusunda dikkatli olması gerektiğini söyledi.

EOS Vurgusu

Eski Block.one CTO’su, Eos Public Chain ve onun temel varlığı EOS’un emsal darboğazları olmadığını vurguladı. EOS bir para ünitesi olarak kullanılabilirken, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH), devasa benimseme ölçeklerinde bile sırf paha depolama için kullanılabilir.

Bununla birlikte, Bitcoin’in bu sınırlamalardan kurtulmasına yardımcı olabilecek iki teknik kavram vardır. Birinci olarak, Bitcoin (BTC) daha büyük blokları işlemelidir. Akabinde, Bitcoin (BTC) ağı, ana ağ üzerindeki baskıyı azaltmak için birtakım süreç datalarını zincir dışına taşımalıdır.

Süreç,Eos,Banka

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x