Ünlü Müzik Grubu Kings of Leon, Yeni Albümünü NFT Olarak Yayınlayacak

0

Dünyaca ünlü müzik kümesi King of Leon, yeni albümlerinin NFT formatında da yayınlanacağını duyurdu. Kümenin yeni albümü, Spotify, Apple Music ve Amazon’un yanı sıra bir blockchain platformu olan YellowHeart’ta da NFT haliyle yayınlanacak.

Kings of Leon yeni albümlerini NFT formatında yayınlayarak bunu gerçekleştiren birinci rock kümesi olma özelliğine de kavuşacak.

Kümenin “When You See Yourself” isimli albümü, klâsik platformların yanı sıra, 2018 yılında kurulan blockchain tabanlı müzik platformu YellowHeart’ta da yayınlanacak. Albüm üç farklı token olarak sunulacak. Bunlardan birincisi özel bir albüm paketi, ikincisi canlı şov, üçüncüsü de görsel ve işitsel sanat öğelerini barındıracak.

Daha evvel de NFT albümler çıkarılmış olsa da, bu albümler ekseriyetle 3LAU üzere DJ’lerin alanı olma özelliği taşıyordu. Kings of Leon ise bu dal içerisine giren birinci rock kümesi olacak.

Albüm

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x