Ünlülerin Dogecoin (DOGE) Çılgınlığı Devam Ediyor!

0

Ünlü isimler art geriye Dogecoin (DOGE) hakkında açıklamalarda bulunuyor. Tesla CEO’su Elon Musk’ın akabinde evvelki gün dünyaca ünlü rock kümesi Kiss’ten Gene Simmons da Twitter üzerinden DOGE paylaşımları yapmıştı. Simmons 1 Şubat’ta DOGE ve XRP aldığını duyurmuştu.

Simmons’un akabinde dün gece de ünlü hiphop’çı Snoop Dogg, Dogecoin paylaşımında bulundu. Twitter üzerinden Elon Musk’ı etiketleyerek “Snoop Doge” paylaşımı yapan ünlü isim tweet’i sabitledi.

Snoop Dogg’un bu paylaşımına Simmons da cevap verdi. Simmons, “Şimdi ortamıza Snoop Doge da katıldı, geriye tek bir şey yapmak kaldı” diyen bir Reddit içeriğini paylaştı.

Snoop Dogg ayrıyeten Instagram hesabından da Dogecoin paylaşımında bulundu.

Snoop Dogg Zati Yabancı Değildi

Nihayetinde kaç albüm sattığı bilinmese de Snoop Dog, 2013’te albümlerini 0.3 BTC’den satmıştı. Bugünkü Bitcoin bedeline nazaran, albüm başına önemli bir sayı kazandığını söylemek mümkün. Öte yandan The Coin Shark’a nazaran Snoop Dogg geçmişte bir XRP Topluluk Gecesi partisine de iştirak sağlamıştı.

Doge,Snoop Dogg

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x