Varlık Yönetim Devi Stone Ridge, Bitcoin’i (BTC) Portföyüne Eklemeyi Planlıyor

0

Menkul değerler yöneticisi Stone Ridge, 13 Milyar dolarlık alternatif yatırım fonuna (AUM) Bitcoin (BTC) ekleyecek.

New York merkezli Stone Ridge, ABD Menkul Değerler Komisyonu’na (SEC) alternatif yatırım fonuna Bitcoin almak için müracaatta bulundu.

-SEC’e yapılan müracaata nazaran, ekleme 26 Nisan 2021’de geçerli olacak. Bu firmanın Bitcoin alımına pürüz oluşturmuyor.

-Başvuru, Stone Ridge’e Bitcoin futures kontratları koymasına imkan tanıyor. Kontratlar yatırımcıların muhakkak fiyatlar üzerinden satış buyruğu koyacaklarını garanti ediyor.

-Wall Street firması, BTC’lerini kripto para havuzunda tutmayı planlıyor.

-SkyBridge Capital2dan Anthony Scaramucci, Bitcoin’in fonlar için değerli olduğunu ve başka fonların da alım yapacağını söyledi.

-2012’den beri Stone Ridge, akredite olmuş yatırımcılara teklifler sunuyor ve idaresinde 13 milyar dolarlık fon topladı.

-Stone Ridge’in Bitcoin’le alakalı irtibatları var. Forbes’un haberine nazaran çalışanlar yıllar öncesinden Bitcoin alımı yaptılar.

-Fonlarını tutmada zorluk çeken firma, 2017’de New York Dijital Yatırım Kümesini bulmuştu. Şu an 6 milyar dolarlık alternatif fonu yöneten firma, Ross Stevens’ın iddialarına nazaran, bu yılın sonunda 25 milyar dolarlık bedele ulaşacak.

Fon,Yatırım,Stone

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x