Veri Analiz Şirketine Göre Balinalar Bu 2 Altcoin’in Ani Yükselişini Körüklüyor

0

Kripto para balinaları, iki altcoin’i çok fazla satın alarak, ani yükselişlerinin alevlerini körüklüyor üzere görünüyor. Kripto para bilgi tahlil firması Santiment’a nazaran, büyük yatırımcılar kitleler halinde iki merkeziyetsiz finans (DeFi) varlığına yöneliyor.

Seçkin kripto para sahiplerinin hareketlerini takip etmek, yatırımcıların bir varlığın fiyatının nereye gidebileceğine dair yeterli bir fikir edinmelerine yardımcı olabilir. Bu bağlamda balinalar, para piyasası protokolü Aave ve birlikte çalışabilirlik protokolü Ren’i satın almak için sıraya giriyor üzere görünüyor.

Santiment’a nazaran, geçtiğimiz hafta %67 yükselen Aave, Aave balinaları tarafından süratle biriktiriliyor:

“AAVE geçtiğimiz gün %33’lük bir kar elde ettiği için DeFi, kripto para dalında canlı ve âlâ durumda.

1.000 yahut daha fazla sayıda (yaklaşık 397.000 dolar) AAVE tutan adresler olarak gördüğümüz Aave balinaları, geçtiğimiz ay 266’dan 327’ye yükselerek ralliyi ateşledi.”

Bir öteki önde gelen DeFi varlığı Ren de, son 7 günde yaşadığı %51.8’lik artışla, büyük ölçüde REN tutan cüzdanlarda bir yükselişe neden oldu.

“Ren balinalarının ölçüsü (en az 1 milyon REN’e sahip cüzdanlar) geçen gün 81’den 89’a sıçradı.

Bu, 15 Ağustos 2020’den bu yana görülen en yüksek ölçü. Bu çeşit cüzdanlarda 23 haftanın en yüksek düzeyi, ekseriyetle kusursuz şeyler olacağının göstergesidir”

Santiment, birkaç altcoin’in daha balina birikimini izliyor. Firma, Band Protocol’ün (BAND) son dört ayda balina cüzdanlarının (10.000’den fazla BAND’a sahip olan) 33 adet arttığını bildirdi.

Binance’in BNB’si ve yearn.finance’ın YFI varlığının her ikisi de, son üç günde kıymetli ölçüde balina cüzdanı kaybederken, Celsius’u tutan balinalarda geçen yıla kıyasla kıymetli ölçüde düşüş yaşandı.

Aave,Para

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x