Veri Analiz Şirketine Göre Balinalar Hızla Bu Altcoin’i Biriktiriyor

0

Kripto para tahlil firması Santiment, bir altcoin’in yükselişinin kripto para balinaları tarafından beslendiğini söylüyor.

Yeni bir raporda Santiment, Ren Protocol’ün (REN) Ocak 2021’de yavaş yavaş yükselirken, perde ardındaki birtakım ölçümlerin altcoin projesinin yeni doruklarının yolda olduğunu gösterdiğini söylüyor. Birlikte çalışabilirlik blokzinciri likidite varlığı, bu hafta 1 doların üzerinde yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyi belirledi.

Santiment’in bulgularına nazaran, bu Şubat artışı kısmen, 1 milyon yahut daha fazla sayıda Ren tutan balina adreslerinin gerçekleştirdiği Ren birikiminden kaynaklanıyor. Bilgiler, Ren balina sahiplerinde Ocak sonundan Şubat ortasına kadar sert bir artış olduğunu gösteriyor.

Kaynak: The Daily Hodl

Ek olarak, Santiment, rastgele bir ölçüde REN tutan eşsiz Ren adreslerinin sayısının da bilhassa geçtiğimiz ay boyunca istikrarlı bir halde yükseldiğini bildirdi. Ayrıyeten son dört hafta boyunca, günlük faal Ren adreslerinin büyümesi hızlandı ve bu da altcoin’in bir çıkış için hazırlandığını gösteriyor olabilir.

Analitik firması birinci olarak, bu ayın başlarında REN 0.80 dolar civarında süreç görürken, Ren balina adreslerindeki yükseliş trendini bildirmişti. Tıpkı raporda Santiment, balinaların kıymetli oranlarda Band Protocol (BAND) ve DeFi tokenı Aave biriktirdiğini de açıkladı.

Bu hafta Ren, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 1.39 dolara ve 1.18 milyar dolarlık piyasa kıymetine ulaştı. Bu ayın başlarında Band, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 20.34 dolara ulaştı. Aave ise 575 dolar civarında yeni bir tüm vakitlerin en yüksek düzeyini belirledi.

Dolar

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x