XRP Sahipleri, Ripple ve SEC Davasına Müdahil Olmak İstiyor

0

Deaton Hukuk Bürosu’ndan John E. Deaton, SEC ile Ripple ortasındaki yasal çabaya müdahale etmek için bir talepte bulundu.

XRP sahibi ve Deaton Hukuk Ofisi yönetici ortağı John E. Deaton, Ripple‘ın ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) ile yasal savaşına müdahale etmek için bir talepte bulundu.

Yargıç Analisa Torres’e yazdığı bir mektupta Deaton, 6000’den fazla topluluk üyesinin kendisiyle temasa geçtiğini söylüyor:

“Ripple’ın karşılığında bahsi geçen milyonlarca XRP sahibi benimle bağlantıya geçmemiş olsa da, XRP sahiplerinin altı binden fazlası kişisel ve toplu olarak seslerinin duyulmasını talep ederek benimle irtibata geçti.”

Dava hakim tarafından onaylanırsa, Ripple Labs ile temaslı kripto para ünitesinin sahipleri, çıkarlarını korumak için davada üçüncü taraf bir davalı olarak hareket edecekler. XRP, davanın 22 Aralık’ta kamuoyuna açıklanmasından sonraki günlerde yüzde 67 yükselmişti. Daha sonra ise birden fazla borsa, alım satımın askıya alınması yahut listeden çıkarılma duyuruları yaptı.

Ocak ayında, XRP sahipleri ayrıyeten SEC’i dilekçe sunarak şikayetini değiştirmeye zorladı, fakat düzenleyici bunu reddetmek için bir önergeyle karşılık verdi.

Xrp

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x