XRP Sahiplerinin, SEC ve Ripple Davasına Müdahil Olma İstekleri Reddedildi

0

Federal Yargıç Analisa Torres, SEC tarafından Ripple’a (XRP) karşı açılan davaya müdahil olmak isteyen XRP yatırımcılarının talebini reddetti.

Bu karar SEC’in elini daha fazla güçlendirmiş üzere görünüyor. Fakat yatırımcılar, tekrar benzeri bir talep oluşturabilirler. Çünkü talebin tekrar sunulmasına dair rastgele bir yasal mani bulunmuyor. Bununla birlikte, davaya yeni taraflar eklenmesi için son tarih ise bugün. Böylece Ripple’ın rastgele bir takviye almadan SEC ile yasal savaşına devam etmesi gerekiyor.

Daha evvel Deaton Hukuk Bürosu’ndan John Deaton, SEC’i Ripple karşı hareketiyle 15 milyar dolardan fazla ziyana sebep olmakla suçlamış ve binlerce XRP sahibi ismine davaya müdahil olmak için müracaatta bulunmuştu. Şayet önerge onay almış olsaydı, token sahipleri kendilerini üçüncü taraf olarak davaya sokabilme fırsatı yakalayacaklardı.

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

0
Bu gönderi hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu balonu tıklayın.x
()
x